Одеський художній музей оцифрував і виклав у відкритий доступ свій науковий архів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Одеський художній музей оцифрував і виклав у відкритий доступ свій науковий архів
Одеський художній музей (OFAM) створив цифровий архів частини матеріалів, що зберігаються у його фондах. Про це OFAM повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Над проєктом працювали співробітники архіву. Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.
Загалом до цифрового архіву ввійшли понад 5400 файлів з більш ніж 30 музейних фондів. Зокрема оцифровані важливі документи з історії музею, фотографії, експозиційні плани та афіші, статті, матеріали про видатних працівників, мультимедійні матеріали про художників та мистецьке життя Одеси різних епох.
Цифровий архів доступний на спеціальній мультимедійній онлайн-платформі українською та англійською мовами.
- Читайте також: Музеї йдуть у соцмережі. Це мода чи необхідність?
Завтра, 23 лютого, о 19:00 команда Одеського художнього музею запрошує всіх охочих долучитися до онлайн-презентації свого цифрового архіву.
Раніше «Media Sapiens» повідомляв, що наразі 12 музеїв України тестують прототип електронної системи обліку. Це дозволить відмовитися від паперового варіанту та простіше взаємодіяти з державними та міжнародними сервісами.
Також ми писали, що в Україні зробили 3D-тур зруйнованим музеєм у селі Іванків Київської області, де експонувалися картини Марії Примаченко.
Фото: Одеський художній музей / Facebook