«Я не користуюся Google». Поради з кібербезпеки від колишнього хакера
Нідерландський експерт із кібербезпеки, в минулому хакер Берт Хейтінк розповів «Детектору медіа», чому не користується Google і як у Нідерландах його знайомий хакер зламав електронну систему для голосування.
ЦВК закидали фішинговими листами, а медіа — дезінформацією. Як Росія втручалась у вибори президента України
15 травня робоча група для запобігання зовнішньому втручанню в українські вибори підбила підсумки своєї роботи під час президентської виборчої кампанії. Побоювання щодо масштабних атак не виправдались, утім Росія підготувала собі плацдарм для ширшого впливу під час парламентських виборів восени, кажуть експерти.
Мразі хто? Через що посварилися український міністр і журналістка BBC
Міністр соцполітики Андрій Рева звинуватив ВВС в маніпуляціях і тиску на українську владу, перед тим назвавши в інтерв’ю людей з окупованих територій «мразями». Авторка сюжету припинила читати Facebook «через булінг».
Нацисти вивозили український чорнозем і підірвали Хрещатик: радянські міфи про Другу світову
До 9 травня «Детектор медіа» перечитав книгу «Війна і міф. Невідома Друга світова» (2016) від Українського інституту національної пам’яті та зібрав спростування декількох популярних кліше радянської пропаганди.
Проект з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй» розширюється на всю Україну. Перші результати надихають
Організатори планують найближчим часом інтегрувати навички інформаційно-медійної грамотності на уроках чотирьохсот українських шкіл.
Браян Вітмор, аналітик: Російська дезінформація та воєнізована корупція — тактики з дев’яностих
Як Володимир Путін перетворив інформацію та корупцію на зброю, якими зараз воює із Заходом? Про це під час відеолекції наприкінці березня розповів старший науковий співробітник американського Центру аналізу європейської політики (CEPA) Браян Вітмор (Brian Whitmore). «Детектор медіа» записав головне.
Що пишуть західні ЗМІ про перемогу Зеленського на виборах: стрибок у безвість і порушення статусу-кво
Західні журналісти поки не зовсім розуміють, чого очікувати від Володимира Зеленського у ролі президента України, та підкреслюють, що виграти вибори йому допоміг телевізійний образ зі «Слуги народу» і прагнення українців змінити еліти.
Президент всія Instagram. Експерти про акаунти Порошенка і Зеленського
Експерти у сфері цифрових комунікацій дали свою оцінку контенту на сторінках в Instagram кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Чинному гаранту бракує вертикальних відео, фотографій без фотошопу і живої комунікації.
Дискусія про інфосферу: дезінформація стала тлом для виборів, а в онлайні краще працюють розваги
12 квітня у рамках Київського безпекового форуму відбулась дискусія «Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері». Спікери говорили про вплив нових технологій на виборчий процес та поширення дезінформації.
На державному каналі Росії Малахов влаштував міні-бенефіс Зеленському. Як це було?
У програмі «Привет, Андрей» 6 квітня на кремлівському каналі «Росія 1» Андрій Малахов зібрав російських акторів та представників шоу-бізнесу, щоб обговорити участь Володимира Зеленського у передвиборчій гонці на пост президенти України.

Автори

К
С