В НАТО перевірили стійкість військових до провокацій у Facebook. Результати невтішні
Всього за $60 дослідники змогли дізнатися роль конкретних службовців у військових навчаннях, відстежити їхні пересування та навіть переконати їх не слухати накази. І це все завдяки соціальним мережам.
Російські хакери атакували американські аналітичні центри у Європі  
Хакерська група, яку пов’язують з російською військовою розвідкою, атакувала європейські офіси двох американських аналітичних центрів.
YouTube пом’якшить свою систему покарань вже наступного тижня
Відеохостинг збирається оновити систему, яка виносить користувачам попередження про порушення принципів YouTube-cпільноти. Її обіцяють зробити більш зрозумілою і прозорою вже з наступного тижня.
Юристи США все частіше використовують емодзі як докази в суді
Американські правники почали частіше згадувати емодзі у своїх документах та доповідях. В тому числі і у залах суду. Поки що прецедентів мало, але емодзі та смайли стають непрямими доказами злочину та вже здатні стати вагомою причиною посадити зловмисника до в’язниці.
У зашифрованих месенджерах продають дитяче порно — розслідування BBC
Зображення сексуального насильства над дітьми розповсюджуються в зашифрованих месенджерах Telegram і Discord.
Відрізніть справжнє обличчя від творіння нейромережі у новій грі від Platfor.ma
Розробник Філіпп Ванг (Philip Wang)створив сайт, який генерує нове обличчя після кожного оновлення. Видання Platfor.ma пропонує відрізнити реальних людей від створених алгоритмами зображень.
Російський National Geographic назвав анексований Севастополь “претендентом на південну столицю РФ”
Російська філія журналу National Geographic у лютневому номері випустила статтю під назвою “Море всередині: чим зайнятися у Севастополі”.
Через вміння писати фейкові новини дослідники обмежили доступ до нового штучного інтелекту
Нова система штучного інтелекту настільки досконало генерує тексти, що її автори відмовляються зробити її доступною широкому загалу. Побоюються, що винахід використовуватимуть для написання фейкових новин.
Влада Великої Британії звинуватила Facebook у торгівлі даними та нечесній конкуренції
Законодавці Великої Британії звинувачують Facebook у порушенні законів про конфіденційність даних та конкуренцію. Також закидають генеральному директору Facebook Марку Цукербергу вияв зневаги до парламенту через його відсутність на слуханнях.
Twitter роками зберігає приватні повідомлення навіть після їхнього видалення
Twitter дозволяє користувачам видаляти свої приватні повідомлення, але сам продовжує зберігати їх роками. Навіть, коли акаунт відправника чи адресата давно видалений.

Автори

S
К
С