«Телеміст» цинізму: які тези просували у програмі «Надо поговорить»
12 липня на телеканалі «Россия 1» показали телеміст росіян з українцями «Надо поговорить», на якому все ж не оминули згадування «гражданской войны».
Заступник міністра: Я не говорив, що листування українців у Телеграмі можуть читати спецслужби РФ
Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін заявив, що медіа приписали йому слова про Телеграм, яких він не говорив.
Ольга Косенко, Radioaktive Film: «Українські локації до зйомок “Чорнобиля” готували близько трьох місяців»
HBO ретельно перевіряли всі об’єкти інтелектуальної власності, які з’являлися в кадрах серіалу «Чорнобиль», тому вірогідність плагіату в епізодах близька до нуля, вважає продюсерка.
Цифровізація і вільний доступ: у Києві постане архів таємних радянських спецслужб
У понеділок, 24 червня, Український інститут національної пам’яті показав журналістам приміщення, де за півтора-два роки мають зібрати всі архівні документи ЧК-НКВД-КГБ. «Детектор медіа» побував у будівлі, де має з’явитись архів, і дізнався, як, коли і для чого його будуть облаштовувати.
Архіви радянських спецслужб будуть оцифровані і матимуть онлайн-доступ — Кубів
У Києві постане архів таємних радянських спецслужб. Ознайомитися із документами буде зручніше, аніж це відбувається зараз.
Українці в ютубі: як заробити на власних відео й зацікавити ними глядачів
Розповідаємо, як розвивається український сегмент ютуба, як монетизується контент та як зробити свій канал популярним.
«Пропаганда США» і «поганки в салаті»: що пишуть російські ЗМІ про серіал «Чорнобиль»
Пропагандистські видання Росії жорстко критикують британсько-американський серіал «Чорнобиль» і звинувачують його творців у «недостовірності». «Детектор медіа» підготував огляд, хто що пише в Росії про серіал, який широко обговорюють по всьому світу.
Найвідоміші лікарі країни: як ведуть сторінки в соцмережах Уляна Супрун і Євген Комаровський
Розповідаємо, хто і як веде сторінки Уляни Супрун та Євгена Комаровського у фейсбуку, інстаграмі та твітері, як очільниця міністерства спростовує міфи та хто публікує фейкову рекламу від імені відомого педіатра.
«Сила фактів в епоху постправди»: чому у світі не все так погано, як пишуть у новинах
«Ми реагуємо емоційніше на негативні новини, аніж на позитивні або нейтральні. Це нерідко формує помилкове уявлення про те, що у світі «все погано» — такі головні ідеї книги «Фактологія», однієї з лідерів продажу на «Книжковому Арсеналі» цього року. «Детектор медіа» публікує головні тези з дискусії «Сила фактів в епоху постправди», яку провели на «Арсеналі», презентуючи книгу.
«Журналістські розслідування — найбільш ефективний формат взаємодії з глядачем в Україні», — Рефат Чубаров
Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат від БПП Рефат Чубаров вважає, що Україна не має вдаватися до агресивних методів інформаційного впливу на суспільство, до яких вдається Росія. Натомість українським медіа слід розвивати жанр журналістських розслідувань, який дає глядачам розуміння того, що відбувається в країні.

Автори

С
К