«Уроки медіаграмотності показують обнадійливі результати» — директор школи
Сергій Горбачов, директор столичної спеціалізованої школи з української мови №148 імені Івана Багряного, розповів про те, які запитання до текстів ставлять учні з ціллю визначити «фейковість» новин.
Яку «чорнуху» про Порошенка розкручували під час виборів
«Детектор медіа» дослідив, як під час передвиборної кампанії у ЗМІ поширювалася негативна інформація про кандидата у президенти, чинного главу держави Петра Порошенка. Раніше ми досліджували, звідки у ЗМІ з’явилася теза про «Зеленського-наркомана».
Родичі заручників Кремля відкрили сайт про боротьбу за звільнення політв'язнів
Проект об’єднав родичів тих, кого незаконно утримують у в’язницях Росії. Темою політичних в’язнів в Україні зараз цікавляться значно менше, констатує дружина полоненого Андрія Захтія.
Звідки у ЗМІ з’явилася теза про «Зеленського-наркомана»
«Детектор медіа» дослідив, коли, звідки та як у медіа поширювався дискредитуючий меседж про одного з кандидатів у президенти.
Ідейник цифрової трансформації міста Станіслав Гайдер: «Відкриті дані перетворюються на знання лише завдяки контексту»
«Відкриті дані можуть кардинально змінити життя міста й навіть здійснити справжню революцію в розвитку країни», — переконаний Станіслав Гайдер, ментор Центру розвитку інновацій. В інтерв'ю «Детектору медіа» він розповів, як завдяки сервісам на основі відкритих даних громадськість шукає незаконні забудови, перевіряє зовнішню рекламу чи МАФи та навіть допомагає службам збільшити надходження до бюджету міста.

Автори

К
С