Ілон Маск хоче купити Twitter

Ілон Маск хоче купити Twitter

11:37,
15 Квітня 2022
2508

Ілон Маск хоче купити Twitter

11:37,
15 Квітня 2022
2508
Ілон Маск хоче купити Twitter
Ілон Маск хоче купити Twitter
Автори:
За даними Bloomberg, він пропонує 43 мільярди доларів.

Американський бізнесмен, засновник компанії SpaceX та генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск 14 квітня повідомив, що хоче купити Twitter.

«Я інвестував у Twitter, оскільки вірю в його потенціал бути платформою для свободи слова в усьому світі та вважаю, що свобода слова є суспільним імперативом для наявної демократії. Проте я зрозумів, що компанія не буде ні процвітати, ані служити цьому суспільному імперативу в її нинішньому вигляді. Twitter необхідно зробити приватною компанією», — сказав Ілон Маск.

У Twitter заявили, що рада директорів компанії розгляне цю пропозицію.

За даними Bloomberg, Маск запропонував купити Twitter за 43 мільярди доларів, тоді як ринкова ціна Twitter сягає приблизно 37 мільярдів доларів.

Нагадаємо, у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися Маску майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує долю засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. Маск 9 квітня мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився приєднуватися до команди директорів.

Фото: flickr

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Перець
13:38 / 15.04.2022
А я оце хотів купити какао в АТБ, та не знайшов. Звісно - масштаб у мене не такий, як у Маска, але мета теж благородна.
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду