Рада директорів Twitter припинить роботу після угоди з Маском

Рада директорів Twitter припинить роботу після угоди з Маском

12:27,
26 Квітня 2022
2380

Рада директорів Twitter припинить роботу після угоди з Маском

12:27,
26 Квітня 2022
2380
Рада директорів Twitter припинить роботу після угоди з Маском
Рада директорів Twitter припинить роботу після угоди з Маском
Автори:
Генеральний директор Twitter Параг Агравал лишається на посаді до закриття угоди.

Рада директорів Twitter припинить роботу після закриття угоди з Ілоном Маском, американським бізнесменом, засновником SpaceX та генеральним директором Tesla. Про це повідомив голова ради директорів Twitter Брет Тейлор, передає The Verge.

Тейлор зазначив, що рада компанії «розпуститься після закриття угоди».

Генеральний директор Twitter Параг Агравал зазначив, що лишається на посаді до закриття угоди. Однак він не уточнив, що станеться після цього. «Дійсно існує невизначеність щодо того, що станеться після закриття угоди», — сказав він працівникам компанії.

Водночас Агравал повідомив працівникам, що звільнення в компанії «на даний момент» не плануються. Наразі керівництво Twitter не знає, які трансформації чекають на компанію, коли Маск вступить на посаду. «У нас немає відповідей на всі питання, — сказав Агравал. — Це період невизначеності».

Нагадаємо, у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися Маску майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує долю засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. Маск 9 квітня мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився приєднуватися до команди директорів.

У квітні стало відомо про плани Маска купити компанію. Bloomberg писав, що Маск запропонував купити Twitter за 43 мільярди доларів, тоді як ринкова ціна Twitter сягає приблизно 37 мільярдів доларів. Рада директорів компанії спочатку скептично поставилась до пропозиції Маска, проте пізніше після консультацій підтримала її. Cторони обговорювали угоду протягом цілої ночі, а зустріч розпочалась 24 квітня. Наступного дня стало відомо, що Ілон Маск придбав Twitter за $44 мільярди. Відтепер компанія стане приватною.

Джек Дорсі заснував Twitter й обіймав посаду генерального директора соцмережі до 2008 року, потім його звільнили з цієї посади. Він повернувся в Twitter у 2015 році після того, як Дік Костоло пішов у відставку з посади генерального директора. Однак у 2020 році Дорсі знову вирішили відсторонити — його звільнення вимагали інвестори з Elliot Management. Рада директорів Twitter 3 листопада того ж року висловила підтримку Джеку Дорсі, тим самим захистивши його від звільнення. Однак 29 листопада 2021 року Джек Дорсі пішов у відставку. Він тоді сказав, що залишиться членом ради директорів Twitter ще на шість місяців, щоб допомогти новому керівництву з переходом. Замість Дорсі гендиректором компанії став технічний директор Twitter Параг Агравал. Президент Salesforce і головний виконавчий директор Брет Тейлор став головою ради. 

Фото: Andreas Eldh / flickr

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду