Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Facebook запроваджує нові обмеження для протидії цькуванню
Facebook повідомив про оновлення політики, яка допоможе захистити людей від цькування, залякування та утисків.
Компанія боротиметься з актами на публічних діячів, а серед яких — політики, громадські активісти, правозахисники, журналісти, знаменитості тощо.
«Ми запустили нову політику, яка допомагає захистити людей від масового переслідування та залякування, — йдеться в повідомленні. — Наприклад, на жертв насильницьких трагедій або урядових дисидентів — навіть якщо сам вміст не порушує нашу політику. Ми також видалимо неприйнятний контент, який вважатимемо масовим переслідуванням будь-якої особи, наприклад, через особисті повідомлення або коментарі до особистих профілів чи публікацій».
Окрім видалення контенту, який порушує політику Facebook, соцмережа видалятиме облікові записи, сторінки і групи, які працюють разом, щоб переслідувати публічних діячів.
Також Facebook блокуватиме: профілі, сторінки, групи або заходи, присвячені сексуалізації та висміюванню публічних осіб; зневажливі, сексуалізовані фотошоп-зображення і малюнки; висміювання зовнішності; сексистські коментарі та харасмент.
«Оскільки “небажане” може бути суб’єктивним, ми будемо покладатися на додатковий контекст від особи, яку переслідують чи атакують, щоб вжити заходів», — уточнили в компанії.
Раніше у Франції запустили кампанію кіберпереслідування дітей 2010 року народження. Тренд під тегом #Anti2010 став популярним у соцмережі TikTok.
Нагадаємо, у вересні 2021 року Wall Street Journal, посилаючись на документи Facebook, опублікувало розслідування про приховані правила користування платформою та її негативний вплив на підлітків, з чим IT-гігант нічого не робив. За даними видання, Facebook знає, як негативно Instagram впливає на підлітків, але продовжує розробляти додаток у цьому напрямку. Також виявилось, всередині Facebook є програма, яка мала б модерувати заборонений контент, але по факту вийшло так, що з’явився білий список для привілейованих осіб, яким нічого не буде за публікацію шкідливого контенту. Після критики з боку суспільства, законодавців США та розслідування WSJ, Facebook тимчасово зупинив розробку додатку для дітей віком до 13 років — «Instagram Kids».
Пізніше інформаторка, яка стояла за витоком документів Facebook в Wall Street Journal, колишня менеджерка з продуктів Facebook Френсіс Хоген звинуватила компанію Facebook у використанні алгоритмів для розпалювання ненависті заради прибутку. За її словами, компанія виявила, що найкраще залучення – те, яке викликає страх і ненависть у користувачів. Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг відкинув ці звинувачення та відреагував на дослідження Wall Street Journal про те, що компанія ігнорує власні дослідження негативного впливу Instagram на підлітків.
Фото: Facebook