Для журналістів створили фільтр, який розпізнає та сортує образливі коментарі

Для журналістів створили фільтр, який розпізнає та сортує образливі коментарі

12:06,
9 Червня 2022
2089

Для журналістів створили фільтр, який розпізнає та сортує образливі коментарі

12:06,
9 Червня 2022
2089
Для журналістів створили фільтр, який розпізнає та сортує образливі коментарі
Для журналістів створили фільтр, який розпізнає та сортує образливі коментарі
Автори:
Поки він доступний лише англійською мовою та працює в Twitter, однак перелік мов та соціальних платформ планують розширити.

Для журналістів та публічних діячів створили фільтр TRFilter, який дозволить сортувати потенційно образливі коментарі в Twitter. Про це повідомляє Thomson Reuters Foundation.

«Інструмент обмежує доступ журналістів до образливого вмісту, дозволяючи їм блокувати, ігнорувати чи зберігати коментарі у великій кількості. Це також дозволяє користувачам створювати звіти для зберігання чи обміну з довіреними третіми сторонами, за потреби», — розповіли в Thomson Reuters Foundation.

Там уточнили, що TRFilter — це безкоштовний вебзастосунок, який дозволить медійникам захиститися від онлайн-цькування та контролювати свою стрічку в соцмережах. TRFilter синхронізується з твіттер-акаунтом користувача, після чого розпізнає та позначає шкідливі коментарі.

Як пише The Verge, спершу підрозділ Jigsaw Google запустив інструмент Harassment Manager як вихідний код для розробників, а в червні — як додаток для журналістів Thomson Reuters Foundation. Фільтр використовує API Perspective Jigsaw. Поки він доступний лише англійською мовою та працює в Twitter, однак перелік мов та соціальних платформ планують розширити.  

Harassment Manager наразі працює з API Twitter. «Фільтр перевіряє мову повідомлень на рівень "токсичності" на основі таких елементів, як погрози, образи та ненормативна лексика. Він сортує повідомлення в черги на інформаційній панелі. Під час цього текст повідомлень можуть розмивати, тому користувачам не потрібно читати кожне з них. Також вони можуть шукати ключові слова, на додаток до автоматично згенерованих черг», — йдеться в повідомленні.  

Нагадаємо, 1 вересня 2021 року соціальна мережа Twitter запустила нову функцію — режим безпеки, який захищатиме користувачів від негативних коментарів і мови ворожнечі. Акаунти порушників блокуватимуть на сім днів. У жовтні того ж року Facebook повідомив про оновлення політики, яка допоможе захистити людей від цькування, залякування та утисків.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
люпус
22:16 / 09.06.2022
Незабаром в редакціях будуть стояти автомати, які після ознайомлення з "творчостю" журнашлюх буде трахати їх. А головних редакторів звільнять.
Ангел бесполый
20:40 / 09.06.2022
Писец, мало того, что от журналисты стали журнашлюхам и из-за каких-то "стандартов", теперь их ещё и бездушная машина будет фильтровать. Это уже даже не кастрация.
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду