Для студентів-журналістів проведуть тренінговий курс з медіаграмотності
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Для студентів-журналістів проведуть тренінговий курс з медіаграмотності
Для студентів факультетів журналістики оголосили набір на участь у тренінговому курсі для підвищення навичок медіаграмотності. Тренінг спільно організовують Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та Навчально-науковий інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, повідомила пресслужба «Фільтра».
«Метою курсу є, аби студенти розрізняли термінологію, вивчали роботу пропаганди на прикладі росії, вміли розрізняти факти та користувалися інструментами для перевірки інформації», — зазначено в повідомленні.
У межах курсу з 2 по 30 квітня відбудеться п’ять практичних лекцій від провідних спікерів у сфері медіаграмотності. Їх проводитимуть cпівзасновниця порталу Stopfake, медіаекспертка, фактчекерка Ольга Юркова; фактчекерка, авторка антифейкового проєкту «НотаЄнота» Альона Романюк, програмний директор ГО «Інтерньюз Україна» Андрій Кулаков, керівниця нацпроєкту з медіаграмотності Ольга Кравченко та виконавча директорка ГО «Український інститут медіа та комунікацій» Діана Дуцик.
Для студентів Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка участь у програмі передбачена в офлайн-форматі. Всі інші охочі студенти зможуть доєднатися онлайн через платформу Zoom. Наприкінці тренінгу буде можливість отримати сертифікат за умови успішного проходження тестових завдань.
Реєстрація на тренінговий курс триватиме до 31 березня за посиланням.
- Читайте також: Мемотворчість, скоромовки про чаплю та «порятунок єнота»: як молодь навчалась медіаграмотності
Нагадаємо, в лютому 2024 року на онлайн-платформі «Дія.Освіта» вийшов освітній серіал про медіаграмотність «Як захиститися від фейків і дезінформації». Телеведучий Святослав Гринчук із запрошеними гостями — представниками українських експертних медійних організацій обговорюють теми з медіаграмотності, діляться знаннями з протидії фейкам і дезінформації, надають поради щодо захисту особистих даних та з безпеки в мережі.
Фото: ілюстративне / «Фільтр»