«Нумо.медіа» запустило ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув»

«Нумо.медіа» запустило ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув»

15:00,
18 Березня 2024
1061

«Нумо.медіа» запустило ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув»

15:00,
18 Березня 2024
1061
«Нумо.медіа» запустило ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув»
«Нумо.медіа» запустило ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув»
Проєкт покликаний налаштувати аудиторію на проактивне вдосконалення персональних навичок з медіаграмотності та інформаційної гігієни.

У «Нумо.медіа» стартував ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув» від громадської організації «Спільнота активної молоді». Інтерв’ю із фахівцями з медіа, комунікацій, медіаграмотності та інформаційної гігієни, записані у проєкті, мають налаштувати аудиторію на проактивне вдосконалення персональних навичок з медіаграмотності та інформаційної гігієни для підтримки стійкості. Про це повідомили автори проєкту.

У першому випуску «Дипфейки нас переможуть?» із тренером з медіаграмотності ГО «Детектор медіа» Олександром Пирожковим розбирали, що ж таке «дипфейки», як їх розпізнати та захиститися він них. Обговорювали засади перевірки фактів на правдивість та важливість фактчекінгу для протидії масовому поширенню фейків.

За словами Пирожкова, перший випуск присвятили дипфейкам, щоб показати, якою є ця технологія та її потенційні загрози, і привернути увагу потенційної аудиторії.

«Цей проєкт націлений на підвищення обізнаності молоді в інфомедійному просторі та популяризацію персонального подальшого розвитку в цьому.

Цей проєкт в тому числі має на меті показати, що медіаграмотність — важлива навичка сьогодні. Важливо її покращувати самостійно, опановуючи певні курси, розвиваючи щоденні практики», — прокоментував MediaSapiens тренер з медіаграмотності ГО «Детектор медіа» Олександр Пирожков.

За його словами, глядачі серед низки практичних рекомендацій зможуть почути й поради щодо самонавчання від експертів у випусках проєкту «Чув».

Нагадаємо, на онлайн-платформі «Дія.Освіта» виклали освітній серіал про медіаграмотність «Як захиститися від фейків і дезінформації». Телеведучий Святослав Гринчук із запрошеними гостями — представниками українських експертних медійних організацій обговорюють теми з медіаграмотності, діляться знаннями з протидії фейкам і дезінформації, надають поради щодо захисту особистих даних та з безпеки у мережі.

Фото: ютуб-проєкт з медіаграмотності «Чув» /  «Нумо.медіа»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду