У ChatGPT додали функцію перегляду вебсайтів

У ChatGPT додали функцію перегляду вебсайтів

10:53,
28 Вересня 2023
1811

У ChatGPT додали функцію перегляду вебсайтів

10:53,
28 Вересня 2023
1811
У ChatGPT додали функцію перегляду вебсайтів
У ChatGPT додали функцію перегляду вебсайтів
Чатбот може шукати інформацію онлайн у реальному часі, а не лише з бази з даними до вересня 2021 року.

Розробник ChatGPT, компанія Open AI, підтвердила, що чатбот тепер може переглядати вебсайти, щоб надавати користувачам актуальну інформацію. Інструмент штучного інтелекту більше не обмежується даними до вересня 2021 року, повідомило BBC.

«Тепер ChatGPT може переглядати інтернет, щоб надати вам актуальну та достовірну інформацію разом із прямими посиланнями на джерела. Він більше не обмежується даними до вересня 2021 року», — йдеться у повідомленні OpenAI у соцмережі Х.

За інформацією компанії, функція перегляду вебсайтів працює так: коли користувач надсилає запит до ChatGPT, сервіс використовує Bing для пошуку найбільш релевантних вебсайтів, які містять інформацію про тему.  Відтак ChatGPT аналізує знайдену інформацію і генерує власний текст, який містить основні факти, поради або рекомендації, а також прямі посилання на джерела. Таким чином користувач отримує не тільки згенерований текст, а й можливість перевірити його достовірність та додатково дослідити тему.

Уточнено, що ChatGPT не буде переглядати та використовувати інформацію з сайтів, якщо вони це не дозволяють. Крім того, ChatGPT, враховуючи вимоги авторського права, не копіюватиме контент із сайтів повністю, а має створювати на основі промонітореного та проаналізованого свій власний.

Наразі функція доступна для користувачів ChatGPT Plus та Enterprise, а незабаром нею зможуть скористатися всі. Для її активації потрібно вибрати опцію «Browse with Bing» у меню під GPT-4.

Нагадаємо, 1 серпня компанія OpenAI відкрила доступ до застосунку ChatGPT для користувачів Android з України. Додаток став доступним більш ніж у 160 країнах, включно з Великою Британією, Канадою, країнами ЄС та Україною. Для його роботи потрібна ОС Android 6.0 або вище.

Компанія OpenAI створила форму запиту для видалення персональних даних, якими може користуватися бот на основі штучного інтелекту ChatGPT. Вона актуальна для мешканців Європи та Японії.

Фото: ChatGPT / Pexels

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду