ChatGPT для Android доступний в Україні

ChatGPT для Android доступний в Україні

09:45,
1 Серпня 2023
2143

ChatGPT для Android доступний в Україні

09:45,
1 Серпня 2023
2143
ChatGPT для Android доступний в Україні
ChatGPT для Android доступний в Україні
Чатбот зі штучним інтелектом уже доступний у понад 160 країнах світу.

Компанія OpenAI відкрила доступ до застосунку ChatGPT для користувачів Android з України. Застосунок уже можна завантажити в Google Play.

Додаток став доступним більш ніж у 160 країнах, включно з Великою Британією, Канадою, країнами ЄС та Україною. Для його роботи потрібна ОС Android 6.0 або вище.

Загалом, користувачі Android-застосунку ChatGPT мають змогу спілкуватися з генеративним штучним інтелектом, отримувати поради та відповіді на різноманітні запитання. Вбудована система розпізнавання мови OpenAI дає змогу надсилати голосові запити.

ChatGPT можна використовувати для аналізу та вдосконалення текстів, написання есе, електронних листів, форматування ідей, складання резюме тощо.

Нагадаємо, у травні поточного року компанія OpenAI випустила офіційний застосунок ChatGPT для пристроїв на платформі iOS.

Додамо, чатбот Bard від Google став доступним українською мовою 13 липня.

Фото: Matheus Bertelli / Pexels

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду