Чатбот ChatGPT навчився озвучувати відповіді

Чатбот ChatGPT навчився озвучувати відповіді

13:07,
5 Березня 2024
1268

Чатбот ChatGPT навчився озвучувати відповіді

13:07,
5 Березня 2024
1268
Чатбот ChatGPT навчився озвучувати відповіді
Чатбот ChatGPT навчився озвучувати відповіді
Функція «Читання вголос» доступна як у вебверсії, так і в застосунках для iOS та Android.

Компанія OpenAI представила нову функцію чатбота зі штучним інтелектом ChatGPT — «Читання вголос». Про це компанія повідомила в соцмережі X.

Ця функція дає користувачам можливість прослуховувати відповіді бота на їхні запити, обираючи з п'яти голосових варіантів. Вона вже доступна як у вебверсії, так і в застосунках для iOS та Android.

Функція підтримує 37 мов і автоматично визначає мову тексту для читання. Вона доступна для моделей GPT-4 і GPT-3,5.

Для запуску функції «Читання вголос» у мобільних застосунках необхідно натиснути та утримувати запити, після чого відкриється спеціальний плеєр. У вебверсії для активації функції під текстом відповіді відображається піктограма динаміка.

Нагадаємо, цього місяця компанія OpenAI залучила обмежене коло користувачів ChatGPT та його платної версії до тестування здатності чатбота зі штучним інтелектом запам’ятовувати і переносити інформацію між розмовами. Опісля буде оголошено про ширше впровадження нової функції.

Фото: Чатбот зі штучним інтелектом ChatGPT на смартфоні / Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду