Роман Горбик: «Росія закидає величезну кількість неправдивої інформації, яку західні журналісти подають як альтернативну точку зору»
Чому європейці не розуміють українців, і що треба робити, щоби змінити образ України в західних медіа – в інтерв’ю з українським дослідником зі Швеції. 
Как ликуют российские СМИ
Вслед за Владимиром Путиным и российские журналисты поспешили присвоить Крым. Краткий обзор. 
НТВ. Цинизм крепчает
Российский канал цинично  манипулирует трагическими событиями 19-20 февраля.
Как врет российская «Комсомолка»
Российская газета «Комсомольская правда» соврала, что активисты майдана в Киеве захватили парламент. Но после критики в соцсетях исправила информацию. 
Дзеркало наших майданів
Хтось бачить у ньому оновлення цілої Європи, а хтось — загрозу правого радикалізму. Як українську революцію тлумачить Захід. 
Євромайдан очима світу
Про українські події пишуть багато, але спрощено, фокусуючись останнім часом на праворадикалах, що не є відображенням справжнього євромайдану, вважають експерти-українці, які проживають у різних країнах світу. На питання MS відповідають Марта Дичок, Андрій Портнов, Маріанна Сороневич, Ян Лепетун.  
Спекуляції на вибухові
Деякі сайти інтерпретують вибух у Будинку профспілок як результат «вправлянь» протестувальників з пляшками із запалювальною сумішшю, не надаючи жодних доказів. 
Олександр Аронець: «Мій стрім мотивував людей приїхати на Майдан»
Перевага стрім-відео у тому, що його не можна цензурувати, вважає автор стріму Аронець live.
Любов Найдьонова: «Не буде пострілів - не буде паніки»
Першопричина – не люди, які протестують, а те, що викликає їхні протести. Про те, чим можуть у ситуації конфлікту допомогти психологи, про помилки медіа та паніку у соцмережах у короткому інтерв'ю з кандидатом психологічних наук Любов Найдьоновою.
Російська пропаганда – назад у СРСР
Російські державні телеканали виділили безпрецедентно велику кількість дорогого ефірного часу українським подіям. Росія вкотре демонструє світу свої імперські апетити 

Автори

С
Г
К