Доходи від реклами у Twitter впали на 50%

Доходи від реклами у Twitter впали на 50%

12:58,
16 Липня 2023
1587

Доходи від реклами у Twitter впали на 50%

12:58,
16 Липня 2023
1587
Доходи від реклами у Twitter впали на 50%
Доходи від реклами у Twitter впали на 50%
Ілон Маск: Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми зможемо дозволити собі розкіш зробити щось інше.

Компанія Twitter залишається збитковою через падіння доходів від реклами і велике боргове навантаження. Про це заявив її власник Ілон Маск, передає Reuters.

«Грошовий потік Twitter все ще негативний, оскільки доходи від реклами впали на 50%. Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми зможемо дозволити собі розкіш зробити щось інше», написав Маск у твітері у відповідь на пропозиції з рекапіталізації.

Як зазначає Reuters, після звільнення співробітників і зменшення витрат за хмарні послуги бізнесмен заявив, що компанія скоротила свої неборгові витрати до 1,5 млрд доларів із прогнозованих 4,5 млрд у цьому році.

Попри це, виявилося, що цих заходів наразі недостатньо для отримання позитивного грошового потоку.

У четвер у Twitter заявили, що обрані контент-мейкери матимуть можливість отримати частину доходу від реклами, який заробляє компанія.

Нагадаємо, фінансові труднощі у Twitter почалися фактично одразу після того, як компанію очолив Ілон Маск. Борг у $13 млрд доларів, нестабільне ухвалення рішень і проблеми з модерацією контенту призвели до стрімкого падіння доходів від реклами.

Зокрема, нагадаємо, рекламодавці скоротили свої витрати на просування в твітері саме після придбання компанії Маском. Бюджети рекламодавців, призначені на присутність у твітері, впали на 71% у грудні 2022 року. У квітні Microsoft повідомила про намір видалити твітер з інструментів для рекламодавців, у відповідь на що Маск погрожував звернутися до суду.

У травні аналітики зауважили, що після придбання Twitter Ілоном Маском він знецінився втричі — до $15 млрд.

Фото: Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду