YouTube позбудеться формату Stories із 26 червня

YouTube позбудеться формату Stories із 26 червня

10:56,
27 Травня 2023
2103

YouTube позбудеться формату Stories із 26 червня

10:56,
27 Травня 2023
2103
YouTube позбудеться формату Stories із 26 червня
YouTube позбудеться формату Stories із 26 червня
Компанія відзначила, що розділ «Спільнота», короткометражні відео YouTube Shorts і трансляції виявилися більш ефективними для комунікації зі слідкувачами.

Платформа YouTube з 26 червня відмовиться від формату тимчасових коротких роликів Stories. Натомість сервіс пропонує розглянути альтернативні варіанти взаємодії з аудиторією — YouTube Shorts і звичайні дописи в розділі «Спільнота». Про це йдеться в оголошенні команди відеохостингової платформи.

У зверненні команда повідомила, що створені до 26 червня YouTube Stories зникнуть через сім днів з моменту їх поширення.

Компанія також відзначила, що «Спільнота», короткометражні відео YouTube Shorts і трансляції виявилися більш ефективними для комунікації зі слідкувачами.

Нещодавно сервіс оновив ці розділи, зокрема додавши розширені інструменти редагування та можливість для публікацій дописів у спільноті, які зникають через 24 години, а також запустивши опцію відповідей на коментарі за допомогою Shorts.

«Протягом року будуть оголошені нові функції для коротких відео та публікацій у Спільноті, ми прагнемо інвестувати в нові та інноваційні інструменти, щоб допомогти вам розширити аудиторію на YouTube», — додала команда.

Нагадаємо, нещодавно YouTube оголосив, що на телевізорах замість двох 15-секундних рекламних роликів поспіль користувачі бачитимуть одне 30-секундне відео. Таку рекламу показуватимуть тим, хто користується сервісом без передплати.

Компанія зазначила, що блокувати рекламу, безкоштовно користуючись відеоплатформою, не дозволено. У такий спосіб платформа заохочує глядачів передплачувати YouTube Premium.

Фото: freestocks.org / Рexels

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду