YouTube запроваджує вимоги до фан-каналів

YouTube запроваджує вимоги до фан-каналів

11:15,
23 Червня 2023
3043

YouTube запроваджує вимоги до фан-каналів

11:15,
23 Червня 2023
3043
YouTube запроваджує вимоги до фан-каналів
YouTube запроваджує вимоги до фан-каналів
Авторам фан-каналів доведеться відредагувати їх назви та описи.

YouTube запроваджує вимогу до користувачів, які ведуть облікові записи шанувальників, «робити очевидним» у назві свого каналу або в його описі те, що вони насправді офіційно не представляють ту чи іншу компанію або виконавця, довкола діяльності яких працює їхній канал. Про це повідомило видання The Verge.

Зазначено, що оновлення цієї політики YouTube набуде чинності 21 серпня, й канали, автори яких її не дотримуються, можуть видалити.

«Контент, призначений для видавання себе за іншу особу або канал, заборонено розміщувати на ютубі, — заявив речник YouTube Айві Чой. — Починаючи від сьогодні, щоб іще більше захистити авторів від видавання себе за іншу особу та допомогти глядачам краще ідентифікувати контент із каналів шанувальників, ми вимагаємо, щоб канали фанатів чітко вказували це в назві чи дескрипторі свого каналу».

У нових правилах YouTube зазначено, що будь-які канали, в описі яких стверджується, що це облікові записи шанувальників, проте в кінцевому підсумку «видають себе за канал іншого користувача та повторно завантажують вміст», не будуть дозволені.

Компанія додала, що оновлення захищає «оригінальних творців від контенту та каналів, які видають себе за них».

Нагадаємо, YouTube суттєво знизив вимоги для участі в програмі монетизації. За новими правилами, для участі у програмі власникам авторських каналів необхідно всього 500 підписників.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду