Google запускає українську версію YouTube

00:00,
13 Грудня 2012
1578

Google запускає українську версію YouTube

00:00,
13 Грудня 2012
1578
Google запускає українську версію YouTube
Google оголосила про запуск YouTube-Україна, локалізованої версії відеохостингу, котра дозволить користувачам уанету спілкуватися, створювати відео та ділитися ним на платформі youtube.ua, повідомляється у прес-релізі компанії PBN, яку Google обрала для PR-підтримки в Україні.

У локальній версії YouTube будуть представлені найпопулярніші українські відео, вона також стане платформою для талановитих українських творців відеоконтенту, телекомпаній, рекламодавців і брендів.

«Українські користувачі вже давно дивляться і завантажують відео на YouTube, а користувачі інших країн мають можливість переглядати відео, створене в Україні. На сьогоднішній день YouTube входить в п’ятірку найпопулярніших інтернет-сайтів в нашій країні. Офіційний запуск YouTube в Україні дозволить українським творцям відеоконтенту ефективніше просувати свої відеороботи, як в Україні, так і в будь-який іншій країні, а користувачі всього світу отримають, в свою чергу, більш широкий доступ до контенту з України», – відзначив Дмитро Шоломко, директор Google в Україні.

Для того щоб українські автори і композитори змогли отримувати фінансову вигоду від розміщення своїх відео, YouTube уклав ліцензійну угоду з Українським агентством з авторських і суміжних прав (УААСП). Правовласники будуть отримувати прибуток від демонстрації рекламних оголошень на фоні відео партнерів YouTube.

Дамієн Віел, голова департаменту продажів Google регіону Південна і Східна Європа, зауважує: «Одне з головних завдань YouTube полягає в тому, щоб сприяти створенню оригінального українського контенту, а також забезпечити гідну винагороду місцевим творцям за їх креативні роботи, розміщені в інтернеті. Ми дуже раді, що досягли угоди з УААСП, яка допоможе в просуванні українських музичних талантів, а також дасть їм можливість отримувати гідну оплату за розміщення своїх відео на YouTube».

Також вже в цьому році YouTube запускає в Україні партнерську програму. Не тільки великі компанії, але і звичайні користувачі, які створюють оригінальний контент, регулярно викладають його і мають досить велику аудиторію, можуть стати партнерами YouTube.

Учасники програми зможуть створювати ще більш якісні і цікаві ролики завдяки розширеному набору інструментів, а також отримувати прибуток від демонстрації рекламних оголошень, розміщених всередині своїх відео, поверх чи поруч із ними.

YouTube розміщує рекламу на каналах користувачів-учасників партнерської програми, а автори контенту самостійно визначають, які відео монетизувати, а які – залишити без реклами. Як відзначає Google, більшість прибутків від демонстрації рекламних оголошень перераховуються автору.

«Завдяки YouTube сьогодні у багатьох є прекрасна можливість стати справжньою зіркою. Приємно, що можна займатися улюбленим хобі, показувати результати величезній аудиторії відеохостингу і при цьому розвиватися, рухатися вперед», – розповіла Ксенія Симонова, переможець телевізійного шоу «Україна має талант», відео тріумфального виступу якої на YouTube подивилось більше 23 млн користувачів.

Щоб відзначити запуск YouTube в Україні, Google організовує пряму трансляцію на YouTube виступу Ксенії Симонової з її новим шедевром пісочної анімації. Приєднатися до трансляції можна сьогодні, 13 грудня, о 18.00, відвідавши YouTube-канал Ксенії Симонової.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Qbas
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду