Представники покоління Z довіряють «Ютубу» більше, ніж іншим соцмережам
Представники покоління Z довіряють «Ютубу» більше, ніж іншим соцмережам
З-поміж усіх основних платформ соціальних медіа «Ютуб» лідирує серед дорослих представників покоління Z. Про це свідчать результати опитуванн, проведеного виданням «Business Insider» у співпраці з міжнародною аналітично. компанією YouGov.
У липні загалом опитували понад 1800 американців п’яти поколінь. Понад 600 респондентів були представниками покоління Z, віком старше 18 років. У межах опитування дізналися їх ставлення до надійності найбільших соцмереж.
«Ютуб» посів перше місце: 59% представників покоління Z віком від 18 до 26 років назвали його досить або дуже надійним. Лише 28% опитаних вважали платформу дещо або дуже ненадійною. 13% зазначили, що не визначилися з відповіддю.
Друге місце зайняв «Інстагам», результати ставлення до якого, в принципі, виявилися дещо суперечливими: 40% опитаних представників покоління Z назвали його надійним, а 45% — ненадійним, 15% зазначили, що не визначилися з відповіддю.
Соцмережу Х вважають надйною 35% опитаних представників покоління Z, а 49% — ненадійною.
«ТікТок» назвали надійним 30% опитаних, а ненадійним — 57%. 13% зазначили, що не визначилися з відповіддю.
«Фейсбук» вважають ненадійним 60% опитаних дорослих представників покоління Z, і лише 28% — надійним.
«Неважко уявити, чому деякі інші платформи в списку за надійністю поступаються Ютубу. Фейсбук витримав чимало суперечок, не кажучи вже про те, що багато людей покоління Z просто не користуються цією соцмережею.
Тим часом X, раніше відомий як Твіттер, стає дедалі суперечливішим після того, як Ілон Маск придбав цей сайт у 2022 році.
А TiкТoк, що вважається однією з найбільш часто використовуваних платформ покоління Z, був предметом ретельної перевірки, оскільки законодавці висловили занепокоєння щодо безпеки материнської компанії TikTok, ByteDance», — резюмувало видання.
Нагадаємо, за даними Digital News Report від Reuters Institute, вперше за п’ять останніх років у 2023 році зафіксовано домінування соціальних мереж, які забезпечили 30% глобального онлайн-трафіку на новинні сайти, над прямим доступом, на який припало 22% глобального трафіку.
Фото: Дівчина зі смартфоном / Unsplash