Тікток тестує функцію 30-хвилинних відеороликів

Тікток тестує функцію 30-хвилинних відеороликів

13:46,
28 Січня 2024
3839

Тікток тестує функцію 30-хвилинних відеороликів

13:46,
28 Січня 2024
3839
Тікток тестує функцію 30-хвилинних відеороликів
Тікток тестує функцію 30-хвилинних відеороликів
Консультант із соціальних мереж Метт Наварра помітив нову опцію в бета-версії застосунку для iOS у Великій Британії.

Компанія «Тікток» тестує можливість для користувачів завантажувати 30-хвилинні відео, що свідчить про значний відхід від формату коротких роликів, які зробили платформу популярною. Про це повідомило видання TechCrunch з посиланням на дані консультанта із соціальних мереж Метта Наварри, який помітив нову опцію в бета-версії застосунку для iOS у Великій Британії.

За його словами, деякі користувачі також бачать цю функцію і в бета-версії тіктоку для Android. 

Post by @mattnavarra
View on Threads

Компанія не відповіла на запит TechCrunch про коментар.

Як відомо, спочатку платформа здобула популярність саме завдяки 15-секундним відео. Поступово цей ліміт збільшився до 10 хвилин. У TechCrunch припускають, що впровадження функції 30-хвилинних роликів може значно посилити конкуренцію тіктоку з ютубом.

Нагадаємо, зараз у тiктoці також тестують функцію автоматичного скролінгу, яка дасть змогу переглядати всі відео поспіль без потреби гортати пальцем. Схожа функція автопрогортання відео була запроваджена на відеоплатформі «Ютуб» ще у 2014 році.

Раніше в тіктоці оптимізували інтерфейс для перегляду з планшетів та пристроїв із великими екранами. В оновленні передбачили навігаційні панелі для орієнтування у відеоряді соцмережі.

Фото: GettyImages 

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду