Ютуб запускає сторінку новин у мобільному застосунку

Ютуб запускає сторінку новин у мобільному застосунку

10:15,
19 Жовтня 2023
1888

Ютуб запускає сторінку новин у мобільному застосунку

10:15,
19 Жовтня 2023
1888
Ютуб запускає сторінку новин у мобільному застосунку
Ютуб запускає сторінку новин у мобільному застосунку
Компанія виділяє гранти міжнародним агенціям новин для розвитку ними формату коротких відео на платформі.

Відеосервіс «Ютуб» у своєму мобільному застосунку розгортає сторінку «Новини», яка інформуватиме про актуальний контент з авторитетних джерел: від медіа та блогерів у форматі відео, прямих трансляцій, подкастів та коротких роликів. Про це повідомили у блозі Ютубу.

Щоб відкрити сторінку зі стрічкою новин з певної теми, потрібно вибрати відео зі значком газети замість аватарки на головній сторінці програми або з результатів пошуку.

Ютуб запускає функцію поступово в 40 країнах світу. Пізніше аналогічні можливості з'являться у вебверсії та програмі для телевізорів.

Компанія також інвестує 1,6 млн доларів в ініціативу, яка спрямована на розширення можливостей інформаційних агенцій зі створення коротких роликів Shorts. Гранти отримають 20 організацій у 10 країнах. Уже домовилися про таку співпрацю з американською Univision, французькою AFP та сінгапурською Mediacorp.

Нагадаємо, компанія Google оголосила, що у 2024 році вона припинить підтримувати свій додаток для прослуховування подкастів Google Podcasts. Подкасти з кінця 2023 року почнуть розгортатися в YouTube Music, авторам каналів запропонують інструменти для переходу на нову платформу.

На фото: запис відеоролика

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду