Полювання на баранів
Такої фантасмагоричності політичної реклами, такої її беззмістовності й усезагальної неадекватності, здається, не було ще ніколи.
Ще раз про біженців, медійні міфи та російські вуха
Протягом останнього тижня загальна тональність матеріалів у вітчизняних ЗМІ на тему європейської кризи біженців дещо змінилася. Але до перемоги толерантності ще дуже далеко — так само, як і до справді повного висвітлення проблеми.
Російська пропаганда: віруси ховаються в деталях
Російська пропаганда почала активніше діяти під виглядом нашої, української інформації. Візьмімо одну з топ-тем останнього часу — іммігрантську кризу в країнах Євросоюзу. Чи об'єктивно висвітлюють її наші ЗМІ? Чи не відчувається в цьому висвітленні російського присмаку — мовляв, тепер уже точно Європі хана?
Трагедія біля Верховної Ради й професійне недбальство як політиків, так і ЗМІ
На наших очах відбувається ірраціоналізація політичного процесу, аудиторію намагаються заплутати й відучити мислити, а натомість привчити сприймати гучні гасла. Чи не зобов'язані Президент — гарант Конституції! — та його команда зупинити цей процес? Чи не зобов'язані до того самого докладати зусиль ЗМІ, зокрема й модератори популярних політичних ток-шоу? А чи головне — щоби скандал в ефірі, а з країною хай буде що буде?
Деолігархізація: про що, взагалі, мова?
Ми тішимося, що Партія регіонів не лише програла вибори, а й розчинилася десь у повітрі? Не тішмо себе ілюзіями: реальна влада залишилася в її руках, і якійсь там Верховній Раді, якомусь там Кабмінові, якомусь там Президентові, якимсь там смердам і холопам вона її не віддасть.
Саморуйнівна комунікація Віталія Кличка
Якщо сам Кличко намагається керувати по-новому, то його комунікація з громадськістю залишається не просто совковою, а карикатурно-совковою
Святковий концерт на «Інтері»: «Мрія про Україну» чи «Совок для душі»?
Під час концерту в контексті нинішньої війни так жодного разу й не пролунало слово «Росія» - як і будь-які констатації зовнішнього чинника цієї війни. А заклики до миру було сформульовано настільки обтічно й двозначно, що їх цілком можна було витлумачити так, що нібито винна в цій війні українська влада
Имиджевый рубикон Владимира Путина
В последнее время Путин очень ослабил, а то и вовсе потерял контроль над собой публичным. Или же посчитал, что в таком контроле больше нет необходимости.
Российские демократические журналисты: обрекшие себя на Путина
Вообще-то, слова Латыниной — не что иное, как пощёчина целому народу. Но она, боюсь, этого не поняла. И если бы казус Латыниной был одним-единственным!
Российские онлайн-газеты о голосовании в ООН: когда здравый смысл молчит
Российской пропаганде удалось сделать то, чего не удавалось даже советской — полностью отключить логику. И вправду: зачем какие-то трибуналы, если «и так понятно»?

Автори

С
К