До нової соцмережі Threads долучилися 70 мільйонів користувачів за два дні
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
До нової соцмережі Threads долучилися 70 мільйонів користувачів за два дні
Нова програма для соціальних мереж Threads зібрала 70 мільйонів користувачів лише за два дні після запуску. Про це повідомило Bloomberg.
Зараз Threads посідає перше місце серед безкоштовних програм в App Store у США.
«70 мільйонів реєстрацій у Threads станом на сьогоднішній ранок. Це значно перевищило наші очікування», — написав Цукерберг у своєму обліковому записі Threads.
Нагадаємо, 6 липня Meta запустила нову соцмережу Threads, що може стати конкурентом Twitter. За першу добу до неї додалося понад 30 мільйонів користувачів.
Однак вже у перший день роботи Threads українці на власному досвіді переконалися, що дописи, в яких виражене суб’єктивне ставлення до винуватців збройної агресії проти України, класифікуються як заборонений контент.
Заборонений контент для Threads окреслений в Instagram Community Guidelines:
- можна публікувати тільки відео або текст, автором яких є користувач або має на цей контент права;
- не можна публікувати зображення оголеного тіла;
- не можна спамити, влаштовувати роздачу подарунків за лайки, коментарі або підписки;
- не можна публікувати підтримку терористам, організованій злочинності та хейтерським групам;
- заборонені публікації з «мовою ворожнечі»: «Ніколи не ОК заохочувати насильство або атакувати когось, базуючись на їхній расі, етносі, національному походженні, статі, гендері, гендерній ідентичності, сексуальній орієнтації, релігії, інвалідності або хворобах», — йдеться у правилах.
Водночас нагадування світові про росіян теж класифікується на платформі як «мова ворожнечі».
Напередодні MediaSapiens також писав про те, що Twitter має намір подати до суду на Meta Platforms через її нову платформу Threads. У листі адвоката Twitter Алекса Спіро, адресованому гендиректору Meta Марку Цукербергу, Meta звинувачується в «систематичному, навмисному та незаконному привласненні комерційної таємниці та іншої інтелектуальної власності Twitter» для створення соцмережі.
Фото: Unsplash