Google заборонить програми для запису дзвінків на Android

Google заборонить програми для запису дзвінків на Android

17:40,
25 Квітня 2022
2867

Google заборонить програми для запису дзвінків на Android

17:40,
25 Квітня 2022
2867
Google заборонить програми для запису дзвінків на Android
Google заборонить програми для запису дзвінків на Android
Автори:
Це рішення не вплине на вбудовані функції запису дзвінків на телефонах.

Компанія Google з 11 травня заборонить стороннім розробникам додавати функції запису дзвінків за допомогою API на Android. Про це повідомляє Android Authority.

Google вніс зміни до політики Google Play, які стосуються Accessibility API.

«Google поступово відмовляється від підтримки та видаляє API, які дозволяють записувати дзвінки в різних версіях Android. Компанія робить це з міркувань конфіденційності та безпеки, а також тому, що закони про запис дзвінків дуже різняться у різних країнах. У Android 10 Google за замовчуванням заблокував запис дзвінків. Тому, щоб уникнути обмеження, програми Play Store почали використовувати API для запису дзвінків. Це буде неможливо після того, як Google введе нові зміни наступного місяця», — йдеться в повідомленні.  

Політика Google стосується лише сторонніх програм для запису дзвінків. Це рішення не вплине на вбудовані функції запису дзвінків на телефонах Google Pixels або Xiaomi з Mi Dialer.

Нагадаємо, у лютому 2022 року компанія Google вирішила змінити політику приватності на смартфонах Android та розробити нову систему передачі даних користувачів — Privacy Sandbox. Нові налаштування мають відключити рекламні трекери та обмежити можливість додатків обмінюватися даними користувачів з третіми сторонами. Зараз на кожному пристрої на Android є рекламний ідентифікатор Advertising ID, який дозволяє таргетувати рекламу, відстежуючи дії користувачів у всіх додатках. Тепер Google шукає заміну Advertising ID.

Фото: Arthur Osipyan / Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду