Аудиторія фейсбуку перевищила 3 мільярди користувачів на місяць

Аудиторія фейсбуку перевищила 3 мільярди користувачів на місяць

12:27,
27 Липня 2023
1101

Аудиторія фейсбуку перевищила 3 мільярди користувачів на місяць

12:27,
27 Липня 2023
1101
Аудиторія фейсбуку перевищила 3 мільярди користувачів на місяць
Аудиторія фейсбуку перевищила 3 мільярди користувачів на місяць
Продуктами Meta щомісяця користується близько половини населення планети.

Місячна аудиторія соцмережі Facebook перевищила 3 мільярди користувачів. Сукупна аудиторія всіх сервісів компанії Meta, серед яких також WhatsApp, Instagram, Messenger і Threads, склала 3,88 мільярда активних користувачів щомісяця, а це майже половина населення світу. Про це повідомило TechCrunch, посилаючись на звіт компанії за другий квартал поточного року.

Денна аудиторія фейсбуку у другому кварталі зросла до 2,064 мільярда користувачів, у той час як у першому кварталі їх було 2,037 мільярда.

Частково це зростання пояснюється популярністю коротких відео Reels, які Meta активно просуває в інстаграмі та фейсбуці. За інформацією генерального директора Meta Марка Цукерберга, Reels отримують 200 мільярдів відтворень на день.

Згідно з коментарями Цукерберга, нова платформа Threads також добре розвивається. Він зазначив, що нею користуються десятки мільйонів людей щодня, проте точних цифр не вказав.

Компанія повідомила про зростання доходу на 11%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що позитивно вплинуло на вартість акцій — тепер вони коштують 298 доларів за одну.

Рівень доходу від монетизації зріс із 3 мільярдів доларів восени 2022 року до понад 10 мільярдів доларів за підсумками другого кварталу 2023 року.

Продукти Meta VR і AR принесли компанії всього 276 мільйонів доларів, тоді як Reality Labs втратила 3,7 мільярда доларів цього кварталу.

Звільнення понад 20 тисяч співробітників дало свій ефект, компанія зекономить від 3 до 6 мільярдів доларів.

У наступному кварталі вона очікує отримати 32–34 мільярди доларів виторгу.

Нагадаємо, компанія Meta опублікувала розлоге пояснення того, як застосування штучного інтелекту впливає на алгоритми рекомендацій контенту для користувачів соцмереж «Фейсбук» та «Інстаграм».

Фото: Glen Carrie / Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду