WhatsApp запровадив функцію відеоповідомлень

WhatsApp запровадив функцію відеоповідомлень

10:50,
28 Липня 2023
1457

WhatsApp запровадив функцію відеоповідомлень

10:50,
28 Липня 2023
1457
WhatsApp запровадив функцію відеоповідомлень
WhatsApp запровадив функцію відеоповідомлень
Вони стануть доступними всім користувачам месенджера найближчим часом.

Месенджер WhatApp додав можливість записувати та надсилати короткі відеоповідомлення у бесідах. Про це йдеться в блозі компанії.

«Відеоповідомлення — це спосіб відповідати в бесідах у режимі реального часу, сказати, що вам заманеться, і відобразити це за 60 секунд. Ми вважаємо, що це стане веселим способом поширювати моменти з усіма емоціями, які передає відео, наприклад, щоб побажати комусь щасливого дня народження, або розповісти жарт чи сповістити хороші новини», — йдеться у повідомленні.

Щоб створити відеоповідомлення під час бесіди в месенджері, потрібно торкнутися відповідного значка та утримувати його під час запису. Крім того, можна провести пальцем вгору, щоб заблокувати екран та записати відео у форматі «вільні руки».

Відеоповідомлення автоматично відтворюватимуться без звуку, коли одержувач відкриє чат. Щоб увімкнути його, потрібно торкнутися відео. Такі повідомлення також захищені наскрізним шифруванням.

У блозі WhatsApp повідомлено, що ця функція стане доступною всім користувачам протягом найближчих тижнів.

Нагадаємо, нещодавно WhatsApp запустив функцію створення каналів. Українці це робитимуть одними з перших.

Фото: блог WhatsApp

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду