Twitter дозволить редагувати твіти, але платно

Twitter дозволить редагувати твіти, але платно

10:52,
2 Вересня 2022
1890

Twitter дозволить редагувати твіти, але платно

10:52,
2 Вересня 2022
1890
Twitter дозволить редагувати твіти, але платно
Twitter дозволить редагувати твіти, але платно
Функція редагування незабаром стане доступною для користувачів, які платять $4,99 на місяць за підписку на Twitter Blue.

Twitter Inc. вперше запускає кнопку редагування після багатьох років дискусій як всередині, так і ззовні щодо того, чи не призведе така функція до поширення дезінформації. Про це повідомляє Bloomberg.

Функція редагування дозволить користувачам вносити зміни у свій твіт протягом 30 хвилин після його публікації. Відредаговані твіти матимуть мітку, а інші користувачі Twitter зможуть переглянути попередні версії публікації.

Компанія спеціально тестує кнопку редагування з невеликою групою користувачів в надії швидко розв'язати можливі проблеми. У найближчі тижні кнопка редагування стане доступною для користувачів Twitter Blue.

У Twitter роками обговорювали переваги та недоліки кнопки редагування, дехто хвилювався, що нею зловживатимуть люди, які сподіваються стати вірусними, лише для того, щоб змінити вміст повідомлення після його ретвіту. Колишній генеральний директор Джек Дорсі в січні 2020 року сказав, що поява кнопки редагування буде вкрай малоймовірною. Але запити на неї були настільки широкі, що компанія врешті решт погодилася.

Нагадаємо, що 

у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. 

9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.

У травні Маск призупинив угоду про купівлю Twitter через підозру у тому, що у соцмережі наявна величезна кількість спам-акаунтів. 8 липня Маск відмовився від угоди про купівлю платформи, заявивши, що в нормативній заявці Twitter є «оманливі відомості» щодо кількості акаунтів ботів. Twitter заперечив, що Маск запитує інформацію, яка «не існує або вже була надана» і пообіцяв звернутися до суду.

9 липня про підготовку позову проти Ілона Маска повідомив  голова ради директорів компанії Брет Тейлор. 

У кінці липня Ілон Маск подав зустрічний позов проти Twitter. У ньому він стверджує про шахрайство з боку компанії, порушення контракту та Закону про цінні папери Техасу.

На початку серпня Маск закликав керівництво Twitter до публічних дебатів щодо ботів соцмережі.

Фото: Twitter Comms

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду