Мінцифри попросило Meta знизити вимоги до контенту для України

Мінцифри попросило Meta знизити вимоги до контенту для України

11:33,
28 Квітня 2022
2150

Мінцифри попросило Meta знизити вимоги до контенту для України

11:33,
28 Квітня 2022
2150
Мінцифри попросило Meta знизити вимоги до контенту для України
Мінцифри попросило Meta знизити вимоги до контенту для України
Автори:
У компанії запросили «зелений коридор», щоб процес розблокування облікових записів за порушення політики конфіденційності в соцмережах відбувався швидше.

Міністерство цифрової трансформації попросило компанію Meta знизити вимоги до контенту для користувачів, які поширюють інформацію про війну Росії проти України. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив «РБК-Україна».

«Я спілкувався з топ-менеджментом Meta з цього питання, попросив у них адаптувати політику корпорації в соціальних мережах щодо України. Щоб їхні аналітики та фахівці проаналізували ті види контенту та його формати, які українці зараз використовують для того, щоб доносити правду, та аккаунти не блокувалися», — розповів він.

Федоров переконаний, що українці не повинні бути жорстко обмежені правилами соцмереж у висвітленні наслідків військового вторгнення Росії в Україну.

«Я їм пояснював: якщо в нас помирають люди, по хатах запускають ракети і ми це викладаємо, то це контент, який має поширюватися. Тому що цей жах відбувається на наших вулицях. Чому цей контент блокується, якщо це правда? — резонно зазначає міністр. — Я попросив "зелений коридор", щоб ми могли швидко звертатися щодо розблокування наших лідерів думок та акаунтів громадян, які розповідають про те, що тут відбувається. Якщо Росія розповсюджує фейки, то ми просто розповідаємо правду. Думаю, що таке рішення буде. Ми постійно 24/7 в комунікації, і поступово ці питання вирішуються, блокувань і страйків стає менше, і їх вдається швидко знімати», — сказав Федоров.

Нагадаємо, компанія Meta тимчасово дозволить користувачам соцмереж Facebook і Instagram у деяких країнах закликати до насильства проти російських військових у контексті їхнього вторгнення в Україну. Крім того, Україні, Росії та Польщі тимчасово дозволено публікувати пости із закликом до смерті президента Росії Володимира Путіна або самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Водночас у Facebook та Instagram не дозволять закликати до насильства проти мирних російських громадян. Однак пізніше Meta змінила правила модерування контенту і заборонила бажати смерті  Путіну і Лукашенку.

Фото: Dima Solomin / Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду