Instagram в 2022 році поверне хронологічну стрічку

Instagram в 2022 році поверне хронологічну стрічку

17:59,
9 Грудня 2021
2388

Instagram в 2022 році поверне хронологічну стрічку

17:59,
9 Грудня 2021
2388
Instagram в 2022 році поверне хронологічну стрічку
Instagram в 2022 році поверне хронологічну стрічку
Автори:
Соцмережа уточнила, що «не перемикає всіх назад на хронологічну стрічку», а створює нові варіанти, щоб користувачі могли обрати більш зручний.

Соціальна мережа Instagram 9 грудня повідомила, що вирішила повернути хронологічний порядок показу постів у стрічці. 

«Ми хочемо, щоб люди повністю контролювали свій досвід. Ми експериментували з функцією "Обране", щоб ви могли вирішити, чиї повідомлення ви хочете бачити у верхній частині стрічки. Зараз працюємо над іншим варіантом, щоб ви бачили повідомлення людей, на яких ви підписані, у хронологічному порядку», — сказали в Instagram та уточнили, що «не перемикають всіх назад на хронологічну стрічку», а створюють нові варіанти, щоб користувачі могли обрати більш зручний.

Як пише Engadget, голова Instagram Адам Моссері під час виступу у Сенаті повідомив, що версію хронологічної стрічки запустять у 2022 році. Нині стрічка формується на основі алгоритмів, які визначають вподобання користувачів.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року соціальна мережа Instagram повідомила, що посилює боротьбу з ботами, у межах якої у користувачів проситимуть зробити відеоселфі для ідентифікації особи. Проситимуть зробити відеоселфі не у всіх, а лише в разі «підозрілої активності».

Фото: unsplash

 

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду