Instagram додав звукові ефекти в Reels

Instagram додав звукові ефекти в Reels

10:40,
15 Листопада 2021
1142

Instagram додав звукові ефекти в Reels

10:40,
15 Листопада 2021
1142
Instagram додав звукові ефекти в Reels
Instagram додав звукові ефекти в Reels
Автори:

Соціальна мережа Instagram повідомила, що додала до Reels (аналог TikTok) дві нові функції: «голосові ефекти» та «перетворення тексту на мову».

«Ми знаємо, що використання звуку та аудіо є одним із найцікавіших аспектів створення Reels. Тож сьогодні ми запускаємо два нових аудіоінструменти — "голосові ефекти" та "перетворення тексту на мову"», — йдеться в повідомленні.

Щоб додати голосові ефекти, треба записати відео, натиснути на «ноту», відкрити аудіомікшер та обрати потрібний голосовий ефект. Серед ефектів доступні «гелій», «гігант», «робот», «диктор» та «вокаліст».

Для перетворення тексту на мову необхідно записати або завантажите відео в Reels, за допомогою текстового інструменту додати текст до відео, натиснути на нього та обрати опцію «перетворення тексту на мову». У цієї функції наразі є два варіанти голосу.

Нагадаємо, у серпні 2020 року Instagram запустив відеододаток Reels, який дозволяє знімати 15-секундні відео, накладати на них музику й ефекти, а також ділитися ними в Stories. Це була не перша спроба Facebook створити конкурента TikTok. Раніше компанія запустила сервіс коротких відео Lasso, але він так і не став популярним серед користувачів. 25 серпня 2021 року соцмережа повідомила, що розробляє нову систему пошуку для мобільного додатка, яка показуватиме пропозиції фото та відео замість акаунтів користувачів, хештегів і місць. Пошуковик стане схожим на пошуковик TikTok.

Фото: flickr, creators/ Instagram 

Читайте також
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду