Instagram додав звукові ефекти в Reels

Instagram додав звукові ефекти в Reels

10:40,
15 Листопада 2021
3106

Instagram додав звукові ефекти в Reels

10:40,
15 Листопада 2021
3106
Instagram додав звукові ефекти в Reels
Instagram додав звукові ефекти в Reels
Автори:

Соціальна мережа Instagram повідомила, що додала до Reels (аналог TikTok) дві нові функції: «голосові ефекти» та «перетворення тексту на мову».

«Ми знаємо, що використання звуку та аудіо є одним із найцікавіших аспектів створення Reels. Тож сьогодні ми запускаємо два нових аудіоінструменти — "голосові ефекти" та "перетворення тексту на мову"», — йдеться в повідомленні.

Щоб додати голосові ефекти, треба записати відео, натиснути на «ноту», відкрити аудіомікшер та обрати потрібний голосовий ефект. Серед ефектів доступні «гелій», «гігант», «робот», «диктор» та «вокаліст».

Для перетворення тексту на мову необхідно записати або завантажите відео в Reels, за допомогою текстового інструменту додати текст до відео, натиснути на нього та обрати опцію «перетворення тексту на мову». У цієї функції наразі є два варіанти голосу.

Нагадаємо, у серпні 2020 року Instagram запустив відеододаток Reels, який дозволяє знімати 15-секундні відео, накладати на них музику й ефекти, а також ділитися ними в Stories. Це була не перша спроба Facebook створити конкурента TikTok. Раніше компанія запустила сервіс коротких відео Lasso, але він так і не став популярним серед користувачів. 25 серпня 2021 року соцмережа повідомила, що розробляє нову систему пошуку для мобільного додатка, яка показуватиме пропозиції фото та відео замість акаунтів користувачів, хештегів і місць. Пошуковик стане схожим на пошуковик TikTok.

Фото: flickr, creators/ Instagram 

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду