Лукашенко виступив за запровадження цензури у соцмережах

Лукашенко виступив за запровадження цензури у соцмережах

17:31,
30 Січня 2021
2104

Лукашенко виступив за запровадження цензури у соцмережах

17:31,
30 Січня 2021
2104
Лукашенко виступив за запровадження цензури у соцмережах
Лукашенко виступив за запровадження цензури у соцмережах
Автори:
Як він анонсував, у найближчі місяці в цій сфері в Білорусі будуть прийняті «додаткові заходи».

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко висловився за запровадження цензури у соцмережах. Про це він сказав під час зустрічі зі студентами Білоруського державного університету, передає пресслужба.

Лукашенко вважає, що з часом країни почнуть вводити цензуру в соціальних мережах, але «Білорусь не може бути організатором цього процесу».

«Напевно, той, хто породив цього змія і випустив з пляшки, і повинен цей процес починати. Ми взагалі це зробити не зможемо. Якщо ми закриємо один напрямок, у нас вилізе в іншому», - сказав він.

Водночас Лукашенко заявив, що необхідна «жорстка заборона на втручання в особисте життя і руйнування суспільно-політичного ладу держави».

«Завдяки соціальним мережам та мессенджерам ми можемо зараз породити планетарну революцію. Ви бачите, що сьогодні у всіх країнах відбуваються подібні події, які керуються через ці мережі і не з місця. Як у нас було: все керувалося з території Польщі і Литви. Тому так, ми на порозі прийняття цих рішень», - вважає він.

Лукашенко додав, що в найближчі місяці в цій сфері в Білорусі будуть прийняті додаткові заходи - «для захисту інтересів держави і народу», як він це називає.

Нагадаємо, з дня виборів 9 серпня 2020 року в Білорусі тривають масові протести з вимогою чесних виборів, які супроводжуються масовими затриманнями, у тому числі журналістів, а також побиттям протестувальників з боку силовиків, катуваннями в ізоляторах. 

У Білорусі презентували «Білу книгу правосуддя». У ній зібрані свідчення катувань і жорстокості представників силових структур стосовно громадян Білорусі в серпні-вересні 2020 року.

У дні наймасовіших протестів у білоруських містах були проблеми з інтернетом, тому що частково дії протестувальників допомагали координувати опозиційні тлеграм-канали накшталт Nexta, який КДБ Білорусі вже оголосило естремістським.

Фото: president.gov.by

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду