Google у 2024 році припинить підтримувати свій додаток для прослуховування подкастів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Google у 2024 році припинить підтримувати свій додаток для прослуховування подкастів
Компанія Google оголосила, що у 2024 році вона припинить підтримувати свій додаток для прослуховування подкастів Google Podcasts. Це планують зробити в межах ширшого переходу слухачів на YouTube Music, повідомило TechCrunch.
«Подкасти з’являться в YouTube Music наприкінці цього року, а протягом перших кількох місяців 2024 року ми почнемо запускати інструменти у вашому регіоні, щоб ви могли перенести підписки з Google Подкастів. Оформлювати платну підписку на YouTube Music для цього не потрібно», — йдеться в листі компанії до користувачів.
Як альтернативу користувачам також нададуть можливість завантажити файл підписок на подкасти на пристрій, а потім — у додаток, який підтримує їх імпорт. Крім того, можна буде експортувати дані Google Подкастів з облікового запису через Google Takeout.
«Ми знаємо, що цей перехід займе певний час, але ці зусилля дозволять нам створити дивовижний продукт і єдине середовище, яке винагороджує творців і виконавців, а також надає шанувальникам найкращий досвід прослуховування подкастів», — повідомлено у блозі YouTube.
Раніше компанія Google повідомила, що YouTube Music почне підтримувати подкасти в США, а до кінця року розширить їх підтримку по всьому світу. Нещодавно компанія заявила, що до кінця року додасть можливість для подкастерів завантажувати свої RSS-канали на YouTube.
Подальший розвиток подкастів на YouTube Music має покращити її конкурентні позиції, у порівнянні зі Spotify, Amazon і Pandora, котрі пропонують обидва типи аудіо: музику та подкасти — у своїх флагманських програмах. Опісля лише Apple залишиться серед основних гравців, які не об’єднали музику та подкасти.
Нагадаємо, Spotify випробовує нову функцію дубляжу подкастів за допомогою ШІ, що дасть змогу подкастерам створювати іншомовні версії своїх шоу.
Фото: застосунок Google Podcasts на смартфоні / Search Engine Journal