Google запроваджує криптографічні ключі для входу в облікові записи

Google запроваджує криптографічні ключі для входу в облікові записи

10:28,
4 Травня 2023
1738

Google запроваджує криптографічні ключі для входу в облікові записи

10:28,
4 Травня 2023
1738
Google запроваджує криптографічні ключі для входу в облікові записи
Google запроваджує криптографічні ключі для входу в облікові записи
Спосіб називають більш надійним, ніж за допомогою паролів та двоетапної перевірки.

Google запровадив новий спосіб входу в облікові записи — за допомогою ключів доступу. Застосування криптографічних ключів у компанії називають більш безпеченим, ніж паролів і кодів двоетапної перевірки.

Ключі доступу є зручнішою та безпечнішою альтернативою паролям. Вони працюють на всіх основних платформах та браузерах і дозволяють користувачам входити, розблоковуючи комп’ютер або мобільний пристрій за допомогою відбитка пальця, розпізнавання обличчя або локального PIN-коду, пояснили в компанії.

«Ключі доступу захищають вас від фішингу та будь-яких помилок, до яких схильні паролі, наприклад, повторного використання або розголошення під час витоку даних. Це сильніший захист, ніж більшість методів двоетапної перевірки», — зазначено у блозі.

Застосування ключів доступу не означає потреби використовувати телефон щоразу для входу в обліковий запис. Якщо користувач має кілька пристроїв, наприклад, ноутбук, персональний комп'ютер або планшет, то рекомендується створити окремі ключі доступу для кожного з них.

Проте, за інформацією Google, деякі платформи надійно створюють резервні копії ваших ключів доступу та синхронізують їх з іншими вашими пристроями. Наприклад, ключ доступу, створений на iPhone, також буде доступний на інших пристроях Apple, якщо користувач увійде в той самий обліковий запис iCloud. Це захищає від блокування доступу до облікового запису в разі втрати одного з пристроїв.

Повідомлено також, що користувачі можуть негайно відкликати ключі в налаштуваннях облікового запису Google, якщо вони підозрюють, що хтось інший може отримати доступ до облікового запису, або втратили єдиний пристрій, на якому зберігався ключ.

Нагадаємо, нещодавно фахівці дали поради, як не натрапити на зловмисників через QR-коди.

Фото: developers.google.com

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду