Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів для підсилення кібербезпеки

Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів для підсилення кібербезпеки

12:27,
17 Січня 2024
960

Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів для підсилення кібербезпеки

12:27,
17 Січня 2024
960
Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів для підсилення кібербезпеки
Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів для підсилення кібербезпеки
Google та український уряд співпрацюватимуть над спільними семінарами з кібербезпеки, щоб розробляти нові стратегії для захисту даних.

Компанія Google надасть українському уряду 5 тисяч ключів безпеки, продовжуючи його кібербезпеку та зусилля щодо зміцнення онлайн-безпеки в Україні. Про це Google повідомила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, йдеться в офіційному блозі компанії.

«Цифровий світ має великий потенціал для трансформації, але також несе значні ризики. Вразлива інфраструктура та застарілі методи автентифікації залишають дані чутливими до кібератак. Ця вразливість загрожує не лише критичним операціям, але й довірі з боку громадян та безпеці користувачів», — зазначає компанія.

Продовжуючи підтримку цифрової трансформації України, Google вирішила надати 5 тисяч цифрових ключів безпеки державним службовцям.

«Ці пристрої замінюють традиційні паролі фізичною перевіркою, що значно посилює безпеку облікових записів. Цей крок допоможе захистити критичні операції та зміцнити довіру та безпеку громадян», — пояснили в компанії.

Також Google планує запровадити програми навчання і тренінги, щоб допомогти українським урядовцям зрозуміти, як використати весь потенціал цих пристроїв. За допомогою навчальних матеріалів, інструкцій та тренінгів посадовці отримають знання та навички, необхідні для захисту своїх облікових записів.

Крім того, Google та український уряд співпрацюватимуть над спільними семінарами з кібербезпеки, щоб обмінюватися передовим досвідом та розробляти нові стратегії для захисту даних.

Google також провела в Давосі круглий стіл високого рівня задля підтримки динаміки цифрової трансформації України. Дискусія зібрала провідних експертів та мала на меті допомогти прискорити інноваційну стратегію України, продемонструвати її новаторський підхід до цифрової трансформації та сформувати майбутнє, яке ґрунтуватиметься на співпраці та прогресі.

Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі відвідувачі Google House мають нагоду ознайомитися з віртуальною виставкою «Україна поруч» на платформі Google Arts & Culture. Ця виставка також надає основу для обговорення та подальшого впровадження проєктів у культурній і технологічній сферах в Україні.

Нагадаємо, за даними Держспецзв'язку, у 2023 році кількість зареєстрованих в Україні кіберінцидентів зросла на 62,5% порівняно з попереднім, 2022 роком.

Фото ілюстративне / Pexels

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду