В Україні пропонують заборонити TikTok

В Україні пропонують заборонити TikTok

11:25,
27 Березня 2023
3163

В Україні пропонують заборонити TikTok

11:25,
27 Березня 2023
3163
В Україні пропонують заборонити TikTok
В Україні пропонують заборонити TikTok
На сайті президента з’явилася відповідна петиція

На сайті президента зареєстрована петиція про заборону в Україні соціальної мережі TikTok. Вона з’явилася на тлі заборон використання відеозастосунку для держслужбовці у низці європейських країн.

Авторкою петиції є Наталія Мирославівна Карасьова, котра зареєструвала відповідну ініціативу24 березня.

«Так як зараз багато пропаганди йде через відео з Tik-Tok, пропоную закрити його повністю хоча б на період війни в Україні», — пояснила громадянка свою пропозицію.

На сьогодні петиція зібрала понад 1850 голосів. Для того, щоб президент відреагував на неї, потрібно 25 тисяч підписів.

Додамо, петиції про заборону TikTok в Україні реєструють вже не вперше. Відповідні ініціативи з’являлися і у 2022 році, і в 2021 році, проте вони не набирали достатньої кількості підписів.

Нагадаємо, 28 лютого Європейський парламент заборонив співробіникам використовувати застосунок TikTok на своїх пристроях і рекомендував євродепутатам видалити його зі своїх телефонів. Перед цим заборонили своїм співробітникам користуватися китайською соціальною мережею TikTok з міркувань безпеки й Європейська комісія та Рада ЄС.

Через потенційні загрози безпеці заборонили використовувати TikTok на робочих пристроях державним чиновникам у Великій Британії, Бельгії та Франції.

Фото: Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду