Маск уже не торт. Історія складного життя Ілона у Твіттері
Пишучи у Твіттер, засновник компаній Space X та Tesla Ілон Маск може підняти вартість акцій своєї компанії, а може здешевити її на два мільярди через хвилі ненависті до себе. MediaSapiens розбирався у твіттер-баталіях винахідника.
24 секунди на реакцію. Ярина Ключковська про грамотні піар-комунікації в сучасному світі
Консультантка з комунікацій — про те, як піарники навчились обходити медіа, чому джинса неефективна і як медіаграмотність може врятувати нас від інформаційної смерті.
Що готує вчителям та учням проект з медіаграмотності, який запустять у 50 школах України
У школах Маріуполя, Дніпра, Тернополя та Чернігова викладатимуть по-новому чотири предмети. MediaSapiens дізнався, як нових підходів навчають самих вчителів і що проект запропонує учням.
Футболіст Віда та «Слава Україні»: як британські ЗМІ підіграли російській пропаганді
Британські видання назвали українську Революцію гідності «переворотом», а лозунг «Слава Україні» охрестили «націоналістичним». Посольство України у Великобританії обурене.
Засновниця проекту InScience: В українській науці ще є талановиті люди, які не виїжджають за кордон
InScience займається популяризацією науки в Україні: проводить тематичні уроки у школах, організовує науково-популярні конференції та планує з вересня створювати науковий інкубатор. MediaSapiens дізнався у співзасновниці InScience Олени Скирти деталі проекту.
«Ми живемо на “інформаційному фастфуді”, а треба переходити на “інформаційний ЗОЖ”» — дискусія про фейки
25 червня в Unit.City відбулася дискусія Fake News Defending Truth, на якій спікери пояснили, що таке фейки, чому за останні кілька років вони заполонили медіапростір та як боротися з неправдивими новинами.
Вісім TED-виступів про секрети медіа й соцмереж
Від VR-репортажів до інформаційного впливу Росії. Добірка TED-виступів, які можуть стати курсом із медіаграмотності.
Комети можуть цікавити людей не менше, ніж політика чи шоу-бізнес, — Міріам Драгіна про популяризацію науки
Напередодні науково-популярної конференції Brain&Ukraine, що відбудеться 2 вересня, MediaSapiens поговорив із її співорганізаторкою Міріам Драгіною про те, наскільки живою є наукова журналістика в Україні та як переконати редакторів, що ця тема є не менш важливою за політику.
Навіщо гуманітаріям програмування? Три свіжих дослідження в digital humanities
Як використовують програмування для дослідження «Ромео та Джульєтти», мультиків Діснея та промови Барака Обами.
Просто додай VR. Як використовують віртуальну реальність у соціальних проектах
MediaSapiens поговорив із режисеркою Альоною Стулій про те, як віртуальна реальність готує пожежників у США та допомагає українським дітям боротися з важкими хворобами.

Автори

К
С