Юрій Стець: На Ukraine Tomorrow потрібно 200 млн грн
Міністр інформполітики — про створення каналу іномовлення Ukraine Tomorrow.
Ірина Штогрін: Коли кажемо правду, дуже важливо не принижувати інших людей
Авторка й ведуча Ірина Штогрін та редакторка Олена Кричковська — про перший телевізійний досвід «Радіо Свободи»: програму «Ми разом»
Дуня Миятович: Мне сложно называть журналистами людей, которые занимаются разжиганием ненависти
Представитель ОБСЕ по вопросам свободы СМИ Дуня Миятович — о ситуации со свободой слова в Украине, возможном сотрудничестве с Министерством информационной политики и о борьбе с пропагандой.
Суспільне мовлення країн Східного партнерства: невиправдані очікування
У Грузії, Азербайджані, Вірменії та Молдові суспільні мовники борються з різними проблемами — прагнення влади контролювати наглядові органи, колізії довкола комерційної реклами та складнощі мовлення в регіонах.
Свобода слова у країнах Східного партнерства: тренди й виклики
Представники медіаорганізацій шести країн Східного партнерства запропонували створити платформу для обміну об’єктивною інформацією про свої держави та боротьби з російською пропагандою. Така пропозиція прозвучала на Міжнародній конференції «Свобода медіа країн Східного партнерства у 2014 році: підсумки та прогнози», що відбулася 9 лютого 2015 року в Києві.
Генпродюсер «Европы плюс»: «Как отец я рад запрету рекламы табака»
Генпродюсер радиостанции «Европа плюс» (107 FM) Денис Кубряк очень рад тому, что запретили курить в заведениях общественного питания. 
Ганна Герман: Суспільне мовлення буде створене до завершення другого терміну президентства Януковича
Народний депутат Ганна Герман вважає, що суспільне мовлення точно буде створене до завершення другого терміну президентства Януковича. Про це вона сказала, відповідаючи на запитання «СМ», чи буде до президентських виборів ухвалений законопроект №1076 «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», що підготовлений до другого читання.
«Європа Плюс» планує й надалі співпрацювати з «Громадським радіо»
ТРК «Європа Плюс Київ» планує й надалі співпрацювати з «Громадським радіо». Про це в коментарі СМ сказав гендиректор Денис Кубряк.
«Громадське радіо» продовжує євромарафон online
ГР продовжує «Євромарафон online» у форматі подкастів на тему Євромайдану, щодня викладаючи програми на Soundcloud, facebook та в ВК. Трансляцію в прямому ефірі на хвилях радіо «Європа Плюс» (ТРК «Європа Плюс Київ») призупинено. Про це в коментарі СМ сказав ведучий Андрій Куликов.
Ігор Толстих: На 100% підтримую всі дії, спрямовані на боротьбу з курінням
Директор парламентського телеканалу «Рада» Ігор Толстих сам не курить і стовідсотково підтримує всі антитютюнові ініціативи.

Автори

К
С