Viber запускає функцію для економії сховища

Viber запускає функцію для економії сховища

17:32,
13 Лютого 2023
2795

Viber запускає функцію для економії сховища

17:32,
13 Лютого 2023
2795
Viber запускає функцію для економії сховища
Viber запускає функцію для економії сховища
Нова функція спрощує для користувачів месенджера процес звільнення місця на смартфоні.

Viber запустив нову функцію керування сховищем, повідомляє пресофіс Rakuten Viber в Україні. Функція дозволить користувачам Viber контролювати об’єм пам’яті, який займає додаток на пристрої. Тепер власникам смартфонів з обмеженим об’ємом сховища буде зручно звільняти місце за рахунок видалення медіафайлів та очистки кешу.

Керування сховищем покаже, скільки місця Viber займає на пристрої, скільки вільного місця для зберігання залишилося і скільки займає медіавміст кожного окремого чату та каналу.

Користувачі зможуть вибрати та видалити окремі файли в конкретному чаті та каналі або звільнити місце за рахунок всіх файлів у ньому. При цьому файли будуть видалені на телефоні та інших пристроях користувача, проте залишаться у співрозмовників. Якщо людина вже завантажила на телефон файли, отримані через додаток, ці файли залишаться збереженими на пристрої. В іншому разі видалення буде незворотним. Історія текстових повідомлень у чатах при видаленні медіафайлів залишається доступною. 

Кеш та медіафайли каналів теж можна видаляти. Вони будуть поновлюватися, якщо користувач наново пролистає стрічку повідомлень.

Керування сховищем у Viber стане доступним для мобільних пристроїв на iOS та Android найближчими днями, повідомляє компанія. Для переходу до функції треба зайти в меню: на мобільному обрати «Додатково» -> «Параметри» -> «Пам’ять».

Аби звільнити ще більше місця на телефоні, у Viber можна очистити історію повідомлень будь-якого чату. Оскільки Viber не зберігає вміст будь-яких персональних або групових чатів на своїх серверах, ця дія є незворотньою для користувача.

Для очищення історії повідомлень у чаті: клікніть на чат у загальному списку -> клікніть на назву чату згори екрана смартфона -> «Інформація про чат і параметри» -> «Очистити контент чату».

Раніше «Media Sapiens» повідомляв про те, що у Володимира Зеленського з’явився канал у Viber. Також ми писали, що Viber пропонує безоплатний курс для вчителів про дистанційне навчання, а українці почали читати у Viber вдвічі більше новин, ніж до початку повномасштабної війни.

Фото: Зовнішній пресофіс Rakuten Viber в Україні   

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду