Українці читають у Viber вдвічі більше новин, ніж до війни

Українці читають у Viber вдвічі більше новин, ніж до війни

13:48,
30 Червня 2022
2581

Українці читають у Viber вдвічі більше новин, ніж до війни

13:48,
30 Червня 2022
2581
Українці читають у Viber вдвічі більше новин, ніж до війни
Українці читають у Viber вдвічі більше новин, ніж до війни
Протягом двох останніх місяців інтерес до новин у Viber-каналах постійно знижується, але все ще суттєво перевищує показники довоєнних часів.

Компанія Rakuten Viber проаналізувала, як змінилася активність користувачів додатка Viber від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це йдеться у пресрелізі Rakuten Viber, який отримала редакція «Детектора медіа».

Зокрема, з 24 лютого кількість дзвінків через Viber в Україні зросла майже в чотири рази. Кожен шостий дзвінок здійснювали по відео.

У перші тижні війни українці відправляли один одному майже вдвічі більше повідомлень на добу, аніж до війни.

У березні українські користувачі споживали набагато більше новин – число прочитаних повідомлень в каналах зросло в чотири рази. Протягом наступних двох місяців інтерес до новин упав вдвічі.

Найбільша кількість українських користувачів Viber, що поїхали за кордон, перебуває у Польщі. Наступне місце у рейтингу посідає Німеччина, а за нею йдуть Чехія, Болгарія та Австрія.

Українці активно використовують у Viber проукраїнську символіку. Так, наліпки з офіційного стікерпаку Viber на підтримку України встановили пів мільйона людей. Надіслали патріотичний стікерпак 14 мільйонів разів. Масками Viber на підтримку Kalush Orchestra до «Євробачення-2022» скористалося понад одного мільйона українських користувачів в Європі.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що Viber посідає перше місце серед месенджерів за популярністю в українців. Додаток встановлено більш ніж у 98% користувачів смартфонів.

Фото: Rakuten Viber

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду