Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Viber запускає функцію для економії сховища
Viber запустив нову функцію керування сховищем, повідомляє пресофіс Rakuten Viber в Україні. Функція дозволить користувачам Viber контролювати об’єм пам’яті, який займає додаток на пристрої. Тепер власникам смартфонів з обмеженим об’ємом сховища буде зручно звільняти місце за рахунок видалення медіафайлів та очистки кешу.
Керування сховищем покаже, скільки місця Viber займає на пристрої, скільки вільного місця для зберігання залишилося і скільки займає медіавміст кожного окремого чату та каналу.
Користувачі зможуть вибрати та видалити окремі файли в конкретному чаті та каналі або звільнити місце за рахунок всіх файлів у ньому. При цьому файли будуть видалені на телефоні та інших пристроях користувача, проте залишаться у співрозмовників. Якщо людина вже завантажила на телефон файли, отримані через додаток, ці файли залишаться збереженими на пристрої. В іншому разі видалення буде незворотним. Історія текстових повідомлень у чатах при видаленні медіафайлів залишається доступною.
Кеш та медіафайли каналів теж можна видаляти. Вони будуть поновлюватися, якщо користувач наново пролистає стрічку повідомлень.
Керування сховищем у Viber стане доступним для мобільних пристроїв на iOS та Android найближчими днями, повідомляє компанія. Для переходу до функції треба зайти в меню: на мобільному обрати «Додатково» -> «Параметри» -> «Пам’ять».
Аби звільнити ще більше місця на телефоні, у Viber можна очистити історію повідомлень будь-якого чату. Оскільки Viber не зберігає вміст будь-яких персональних або групових чатів на своїх серверах, ця дія є незворотньою для користувача.
Для очищення історії повідомлень у чаті: клікніть на чат у загальному списку -> клікніть на назву чату згори екрана смартфона -> «Інформація про чат і параметри» -> «Очистити контент чату».
Раніше «Media Sapiens» повідомляв про те, що у Володимира Зеленського з’явився канал у Viber. Також ми писали, що Viber пропонує безоплатний курс для вчителів про дистанційне навчання, а українці почали читати у Viber вдвічі більше новин, ніж до початку повномасштабної війни.
Фото: Зовнішній пресофіс Rakuten Viber в Україні