США допоможуть Україні у боротьбі з пропагандою РФ на Донбасі — сенатор

Американський сенатор Роберт Портман від Республіканської партії 5 червня повідомив, що обговорив під час зустрічі з Володимиром Зеленським потребу української армії в нових сучасних системах озброєнь та в ідеї боротьби з російською пропагандою на Донбасі.

Про це сам Портман розповів під час свого виступу в Сенаті у середу 5 червня. Він заявив, що він «вражений зустріччю» з Зеленським.

«Він  — розумний, проникливий і рішучий», — сказав сенатор про українського президента. Портман також додав, що у них була «хороша дискусія про російську агресію в Криму і на Донбасі».

«Він відверто говорив про хоробрість своїх військ, а також про їхні потреби з точки зору систем озброєння і базових умов», — зазначив у своєму виступі сенатор. За його словами, вони також обговорили проблему поширення російської пропаганди уздовж східного кордону України і проблему заглушення українських телевізійних сигналів на окупованих територіях.

«Ми обговорили деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, глушінню і дезінформації, і я вже зв'язувався з Державним департаментом з приводу цих ідей», — повідомив сенатор.

За його словами, вони також поговорили про те, як можна посилити тиск на Москву, щоб вона швидше звільнила захоплених українських моряків. Сенатор сказав, що працюватиме у Сенаті США задля звільнення українців з російського полону.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дональд Трамп звинуватив журналістів у своєму низькому рейтингу серед виборців США.

comments powered by Disqus