Держдеп США хоче створити нове бюро з питань кіберактивності

Держдеп США хоче створити нове бюро з питань кіберактивності

10:39,
21 Лютого 2018
2605

Держдеп США хоче створити нове бюро з питань кіберактивності

10:39,
21 Лютого 2018
2605
Держдеп США хоче створити нове бюро з питань кіберактивності
Держдеп США хоче створити нове бюро з питань кіберактивності
Автори:
За словами речниці Державного департаменту США Хезер Науерт (Heather Nauert), відомство веде переговори з Конгресом щодо створення нового бюро, яке буде займатися питаннями кіберактивності та зловживань у кіберпросторі.

Очолювати нове бюро буде помічник державного секретаря США. «Ми розуміємо важливість кіберактивності та зловживань у цій галузі», - зазначила Хезер Науерт під час брифінгу.

Вона також звернула увагу на те, що американський уряд не регулює роботу приватних компаній, таких як Facebook чи Google. «Ми дещо обмежені щодо того, що ми можемо зробити… Деякі з цих компаній у приватному секторі повинні бути відповідальними американськими громадянами і допомогти нам запобігти цьому (маніпуляціям - MS)», - заявила речниця.

Нагадаємо, у липні 2017 року американські конгресмени попросили Facebook дати свідчення у рамках розслідування про втручання Росії у вибори в США в 2016 році.

У вересні компанія заявила про виявлення низки платних політичних рекламних оголошень, які публікувалися з червня 2015 року по травень 2017 року, й могли вплинути на перебіг виборів 2016 року в США. Загалом було опубліковано близько 3000 постів, а вартість платного просування цієї кампанії в Facebook склала 100 тисяч доларів. При цьому усі пости робилися через 470 несправжніх сторінок і акаунтів з одного центру на території Росії. Цю рекламу побачило близько 10 млн людей.

Конгрес США запросив компанії Twitter та Alphabet (Google) дати свідчення з приводу прокремлівського контенту на їхніх платформах.

Згодом соцмережа Twitter закрила 220 російських акаунтів через зв'язок з виборами в США. Російську рекламу також знайшли в Instagram та Google. 31 жовтня з'ясувалося, що її могли побачити значно більше користувачів, ніж про це відзвітували компанії.

Пізніше Twitter, Facebook та Google заявили в Конгресі США, що не зможуть запобігти повторному втручанню у вибори: у них немає для цього інструментів.

Також в 2016 році у США заснували постійний комітет з протидії «активним діям Росії».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
C-Span
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду