Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку

00:00,
2 Січня 2013
1028

Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку

00:00,
2 Січня 2013
1028
Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку
У своєму прощальному зверненні, опублікованому на сайті «Радіо Свобода», Стів Корн повідомив, що йде у відставку 25 січня 2013 року. 

Корн зауважив, що подав заяву щодо відставки «із важким серцем» та «виключно з особистих мотивів». Пояснюючи ці причини, Корн підкреслив, що потребує більше часу для своїх дітей і хворого батька.

«Я погодився обійняти цю посаду тому, що вона надала можливість присвятити свою кар’єру новинному досвіду та медіабізнесу, який має виключно благородну ціль. Місія радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода» більше 60-ти років полягала у тому, щоб привносити вільні ЗМІ – неупереджені, правдиві і точні новини та інформацію –  у суспільства, які відчувають нестачу свободи друку та самовираження», – відзначив Стів Корн (Steve Korn), пояснюючи згоду  свого часу очолити «Радіо Свобода» .

Корн також подякував колективу «Радіо Свобода», зауваживши, що «серцем будь-якої організації є люди, котрі у ній працюють».

Журналістів «Свободи» від охарактеризував як «сутність хоробрості» – пояснивши, що вони працюють правдиво навіть за умов загрози їхньому здоров’ю та життю.

Матеріал про те, що Корн залишить посаду голови «Радіо Свобода» опублікував у грудні журнал World Affairs. При цьому офіційного підтвердження цій інформації на той час не було.

У матеріалі для World Affairs журналіст видання Джуді Бекрак (Judy Bachrach) цитувала одного з членів Ради управляючих з іномовлення США (Broadcasting Board of Governors, BBG) Віктора Еша (Victor Ashe), який назвав Стіва Корна «величезним розчаруванням» на посаді директора «Свободи» і людиною, яка перевершила Путіна у ролі ворога ЗМІ.

«Стів Корн став величезним розчаруванням на посаді першої людини у радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода». Він припустився серйозних помилок, він був жахливим менеджером, і він привів московський офіс до колапсу. Зробити з російських дисидентів, які раніше були палкими прихильниками «Радіо Свобода», критиків – навіть Володимир Путін, мабуть, не зробив би цього у свій найгірший день. Це надзвичайно і шокуюче. Неприязнь, яка тепер існує щодо фінансованого американськими платниками податків ЗМІ – котре завжди було символом свободи, вільної думки та правосуддя – просто вражає», – відзначав Віктор Еш.

«Радіо Свобода» з 10 листопада почала виходити в ефір через інтернет, припинивши мовлення на середніх хвилях у Москві – єдиному місті Росії, де радіостанція мала ліцензію на мовлення. У вересні керівником російської служби «Радіо Свобода» було призначено Машу Гессен.

Пізніше стало відомо про звільнення інтернет-редакції ресурсу у повному складі. Гессен заявила, що не має відношення до цього рішення –у своєму Facebook вона пояснила, що її покликали на посаду директора вже реформованої служби, а кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду. Звільнені співробітники радіостанції створили власний проект, сайт SvobodaNew.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Стів Корн (Steve Korn) / «Радіо Свобода»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду