Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку

00:00,
2 Січня 2013
1650

Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку

00:00,
2 Січня 2013
1650
Голова «Радіо Свобода» Стівен Корн офіційно оголосив про свою відставку
У своєму прощальному зверненні, опублікованому на сайті «Радіо Свобода», Стів Корн повідомив, що йде у відставку 25 січня 2013 року. 

Корн зауважив, що подав заяву щодо відставки «із важким серцем» та «виключно з особистих мотивів». Пояснюючи ці причини, Корн підкреслив, що потребує більше часу для своїх дітей і хворого батька.

«Я погодився обійняти цю посаду тому, що вона надала можливість присвятити свою кар’єру новинному досвіду та медіабізнесу, який має виключно благородну ціль. Місія радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода» більше 60-ти років полягала у тому, щоб привносити вільні ЗМІ – неупереджені, правдиві і точні новини та інформацію –  у суспільства, які відчувають нестачу свободи друку та самовираження», – відзначив Стів Корн (Steve Korn), пояснюючи згоду  свого часу очолити «Радіо Свобода» .

Корн також подякував колективу «Радіо Свобода», зауваживши, що «серцем будь-якої організації є люди, котрі у ній працюють».

Журналістів «Свободи» від охарактеризував як «сутність хоробрості» – пояснивши, що вони працюють правдиво навіть за умов загрози їхньому здоров’ю та життю.

Матеріал про те, що Корн залишить посаду голови «Радіо Свобода» опублікував у грудні журнал World Affairs. При цьому офіційного підтвердження цій інформації на той час не було.

У матеріалі для World Affairs журналіст видання Джуді Бекрак (Judy Bachrach) цитувала одного з членів Ради управляючих з іномовлення США (Broadcasting Board of Governors, BBG) Віктора Еша (Victor Ashe), який назвав Стіва Корна «величезним розчаруванням» на посаді директора «Свободи» і людиною, яка перевершила Путіна у ролі ворога ЗМІ.

«Стів Корн став величезним розчаруванням на посаді першої людини у радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода». Він припустився серйозних помилок, він був жахливим менеджером, і він привів московський офіс до колапсу. Зробити з російських дисидентів, які раніше були палкими прихильниками «Радіо Свобода», критиків – навіть Володимир Путін, мабуть, не зробив би цього у свій найгірший день. Це надзвичайно і шокуюче. Неприязнь, яка тепер існує щодо фінансованого американськими платниками податків ЗМІ – котре завжди було символом свободи, вільної думки та правосуддя – просто вражає», – відзначав Віктор Еш.

«Радіо Свобода» з 10 листопада почала виходити в ефір через інтернет, припинивши мовлення на середніх хвилях у Москві – єдиному місті Росії, де радіостанція мала ліцензію на мовлення. У вересні керівником російської служби «Радіо Свобода» було призначено Машу Гессен.

Пізніше стало відомо про звільнення інтернет-редакції ресурсу у повному складі. Гессен заявила, що не має відношення до цього рішення –у своєму Facebook вона пояснила, що її покликали на посаду директора вже реформованої служби, а кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду. Звільнені співробітники радіостанції створили власний проект, сайт SvobodaNew.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Стів Корн (Steve Korn) / «Радіо Свобода»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду