Депортацію зі США британського телеведучого Пірса Моргана підтримали більше 100 тис. осіб

00:00,
3 Січня 2013
1289

Депортацію зі США британського телеведучого Пірса Моргана підтримали більше 100 тис. осіб

00:00,
3 Січня 2013
1289
Депортацію зі США британського телеведучого Пірса Моргана підтримали більше 100 тис. осіб
Пріс Морган – за посилення контролю над реалізацією у США вогнепальної зброї, про що він неодноразово говорив в ефірах власного шоу на CNN.

Збір підписів за депортацію Пірса Моргана (Piers Morgan) зі США розпочався наприкінці грудня. Відповідний документ американські захисники права купувати та застовувати вогнепальну зброю опублікували у рубриці We The People (де традиційно розміщують віртуальні петиції) сайту Білого Дому.

Як відзначає «Коммерсантъ», за перші два дні онлайн-петиція зібрала більше 28 тис. підписів. Ініціатори петиції наголошували на неповазі до Конституції США, і зокрема – до Другої поправки. Друга поправка набула чинності у 1791 році і забороняє обмежувати право громадян країни володіти зброєю та мати її при собі.

Проблема володіння зброєю та надмірної легкості придбання останньої викликає у американському суспільстві гострі дискусії. Чергову їх хвилю спровокували минулорічні події у школі «Сенді Гук», Ньютаун, штат Коннектикут та кінотеатрі «Аврора», штат Колорадо.

На знак шани жертв масового вбивства у школі Сенді-Гук наприкінці грудня у рамках кампанії National Moment Of Silence («Національна хвилина мовчання») на хвилину замовкли топові американські сайти. На сайтах, які взяли участь у кампанії, протягом віртуальної хвилини мовчання демонструвалася заставка «Ми вшановуємо жертв трагедії у «Сенді Гук» Національною Хвилиною Мовчання».

Крім цього, представники технологічної еліти та зірки підписалися  під опублікованою в друкованій версії The New York Times заявою про необхідність посилення контролю над реалізацією вогнепальної зброї. Ініціатором кампанії стали Mayors Against Illegal Guns («Мери проти незаконної стрілецької зброї») – лобістська група, до складу якої входять понад 700 американських  градоначальників.

Активну кампанію мери розпочали після стрілянини, яку влаштував у кінотеатрі «Аврора» 24-річний Джеймс Е.Холмс (James E. Holmes). Свою зброю Холмс без особливих перешкод придбав через інтернет.

Телеведучого Пірса Моргана, втім, петиція не надто схвилювала – у своїй колонці для Daily Mail він зауважив, що залишить країну самостійно, якщо законодавство стосовно придбання та використання зброї у США не буде змінено. Колонку Морган так і назвав: Deport me? If America won’t change its crazy gun laws... I may deport myself («Депортувати мене? Якщо Америка не змінить свої навіжені закони щодо зброї... я можу депортувати себе сам»). 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Redux/ Eveline / Daily Mail
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду