У тiктoку додали нові інструменти фільтрування коментарів

У тiктoку додали нові інструменти фільтрування коментарів

13:10,
8 Грудня 2023
1271

У тiктoку додали нові інструменти фільтрування коментарів

13:10,
8 Грудня 2023
1271
У тiктoку додали нові інструменти фільтрування коментарів
У тiктoку додали нові інструменти фільтрування коментарів
TiкToк активізував зусилля для протидії поширенню мови ворожнечі під впливом конфлікту Ізраїлю та Гази.

Компанія ByteDance, що володіє соціальною відеоплатформою «TiкToк», активізувала свої зусилля з регулювання контенту та пов’язує запропоновані ініціативи з напливом контенту і коментарів на тему війни Ізраїлю з ХАМАСом. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Зокрема, TiкToк розгортає нові інструменти фільтрації коментарів. Функція «Режим нагляду за коментарями» дає змогу автоматично відфільтровувати коментарі, подібні до попередньо видалених; друга функція передбачає можливість автоматичного видалення коментарів від осіб, які не підписалися і не стежать за обліковим записом користувача.

TiкToк провів попереднє тестування цих функцій серед цільових груп, і вони повідомили про зменшення кількості коментарів з мовою ворожнечі на 30%.

Компанія зазначила, що прагне підвищити обізнаність нових користувачів про ці інструменти, тому вони пропонуватимуться як підказки після першого завантаження відео.

TiкToк також створив нову робочу групу для боротьби з ненавистю та дискримінацією, яка має активно виявляти антисемітизм, ісламофобію та інші тенденції ненависті. Команда спільно з експертами працюватиме над підготовкою модераторів для більш ефективної протидії мові ненависті. Також у планах компанії розширити спільноти авторів до єврейських, міжконфесійних та ЛГБТКплюс-груп.

Платформа продовжує видаляти величезну кількість образливого контенту. За період з 7 жовтня по 30 листопада в регіоні конфлікту загалом видалили 1,3 млн відео, серед яких контент, що «пропагує ХАМАС, тероризм, містить мову ворожнечі і дезінформацію».

Також компанія обіцяє розширити доступ до дослідницьких API для громадських організацій, щоб вони могли більш детально вивчати контент на платформі.

Нагадаємо, представники Єврокомісії кілька разів скеровували запити до компаній Meta й TikTok з вимогою надати інформацію про те, як вони протидіють поширенню на їхніх інтернет-платформах дезінформації, пов’язаної з конфліктом Ізраїлю та Гази. ЄС стурбований можливим поширенням терористичного та насильницького контенту й мови ненависті на популярних інтернет-платформах після нападу ХАМАСу на Ізраїль.

На фото — логотип TiкToку на смартфоні

Фото: Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду