В український прокат вийде фільм «Реаліті» про витік секретної інформації щодо втручання Росії у вибори в США
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
В український прокат вийде фільм «Реаліті» про витік секретної інформації щодо втручання Росії у вибори в США
З 21 вересня в українських кінотеатрах в обмеженому прокаті покажуть фільм «Реаліті» режисерки та сценаристки Тіни Саттер про злив секретної інформації, що стосується втручання Росії в американські вибори. Стрічка заснована на реальних подіях. Про це повідомило видання Divoche.media з посиланням на анонс кінокомпанії «Артхаус Трафік».
Головну роль у фільмі виконала дворазова номінантка на премію «Еммі» Сідні Свіні («Ейфорія», «Білий лотос», «Оповідь служниці»).
У стрічці висвітлена історія 25-річної Реаліті Віннер, яка присвятила своє життя службі в американській розвідці. Її поважають за видатні вміння і знання, у неї попереду яскрава кар’єра. Проте все змінюється, коли Реаліті вирішує оприлюднити секретні дані про втручання росіян у вибори президента США. Тоді на порозі її будинку з’являються двоє агентів ФБР.
В основі фільму — реальна історія колишньої спеціалістки американської розвідки Реаліті Віннер. Діалоги побудовані на стенограмі запису ФБР, зробленого агентами 3 червня 2017 року, під час обшуку будинку дівчини.
Готуючись до своєї ролі, актриса Сідні Свіні поспілкувалася зі справжньою Реаліті Віннер через Zoom та в текстовому форматі. Виконавець ролі одного з агентів Джош Гамільтон детально вивчав відеозаписи допитів, аби запам’ятати кожне заїкання чи кашель у тексті. Інший актор, Марчант Девіс, у процесі підготовки обговорював досвід допитів з агентом ФБР у відставці.
Світова прем’єра «Реаліті» відбулася цьогоріч на Берлінському міжнародному кінофестивалі у програмі «Панорама».
Нагадаємо, розслідування про можливе втручання Росії в американські вибори, на яких переміг Дональд Трамп, а також можливу змову штабу Трампа з представниками РФ, тривало з 2016 по 2019 рік. Спецпрокурор Роберт Мюллер дійшов висновку, що втручання Росії — доведений факт, але доказів змови Трампа або його команди з Росією не знайшли. Втручання Росія здійснювала через хакерські атаки, в тому числі на сервери Демократичної партії і публікацію частини даних після злому, а також через поширення дезінформації в соцмережах.
У жовтні 2020 року колишній президент США Дональд Трамп своїм указом розсекретив усі документи, які стосуються розслідування втручання Росії в американські вибори. Він назвав цю справу «містифікацією» і «найбільшим політичним злочином в американській історії».
Фото: кадр з фільму