Facebook більше не рекомендує користувачам антивірус Касперського

Facebook більше не рекомендує користувачам антивірус Касперського

10:40,
26 Січня 2018
2836

Facebook більше не рекомендує користувачам антивірус Касперського

10:40,
26 Січня 2018
2836
Facebook більше не рекомендує користувачам антивірус Касперського
Facebook більше не рекомендує користувачам антивірус Касперського
Автори:
Компанія Facebook видалила російську Kaspersky Lab з переліку антивірусних програм, які вона радить користувачам у тому разі, коли вони хочуть зайти в соцмережу із вражених вірусами комп'ютерів.

Як повідомляє Reuters, про це стало відомо із відповідей представників Facebook під час слухання в Конгресі США щодо втручання Росії в президентські вибори 2016 року. Згідно з їх свіддченнями, програмне забезпечення від Kaspersky Lab припинили рекомендувати користувачам у жовтні 2017 року.

В грудні минулого року президент США Дональд Трамп підписав зміни до законодавства, згідно з якими американським держустановам забороняється використовувати продукти Kaspersky Lab. Схожу заборону раніше запровадило й Міністерство внутрішньої безпеки США для федеральних компаній.

Як раніше писав MediaSapiens, у травні спецслужби США почали вивчати використання продуктів Kaspersky Lab. Конгресу запропонували відмовитися від використання програмного забезпечення компанії, а Комітет Сенату США запропонував заборонити цю продукцію в оборонних відомствах.

На початку липня стало відомо, що у США компанію «Лабораторія Касперського» підозрюють у зв'язках з російською владою і спецслужбами. Аби розвіяти ці підозри, глава компанії Євген Касперський заявив, що готовий надати американській владі вихідний код своїх програм.

Представники США зустріли цей крок зі схваленням, але заявили, що його недостатньо.

12 грудня старший представник Міністерства внутрішньої безпеки з питань кібербезпеки Крістофер Кребс заявив журналістам, що майже всі урядові відомства повністю видалили продукти Kaspersky Lab зі своїх мереж. За його словами, офіційна відповідь компанії не містить інформації, яка може змінити думку адміністрації про її продукцію.

Нагадаємо, в жовтні ізраїльські спецслужби заявили, що дані Агентства національної безпеки (АНБ) США були викрадені в 2014 році завдяки антивірусній програмі російської компанії Kaspersky Lab.

Засновник компанії Євген Касперський у відповідь повідомив, що його співробітники випадково отримали засекречені файли АНБ під час завантаження інформації про хакерську групу Equation Group. Він заявив, що наказав їх видалити.

У листопаді сайт WikiLeaks заявив про те, що зафіксував принаймні три випадки, коли ЦРУ маскувало свої віруси під продукти Kaspersky Lab.

У грудні уряд Великої Британії випустив  попередження про ризики для безпеки при використанні російського антивірусного програмного забезпечення Kaspersky Lab. Після цього один з найбільших британських банків Barclays припиниввикористовувати антивірусні програми російської компанії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Forbes
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду