ЗМІ: Twitter зняв обмеження на облікові записи російської влади

ЗМІ: Twitter зняв обмеження на облікові записи російської влади

10:15,
9 Квітня 2023
1719

ЗМІ: Twitter зняв обмеження на облікові записи російської влади

10:15,
9 Квітня 2023
1719
ЗМІ: Twitter зняв обмеження на облікові записи російської влади
ЗМІ: Twitter зняв обмеження на облікові записи російської влади
Колишнє керівництво Twitter зазначило, що такі зміни ймовірно «не сталися би випадково або без відома та вказівки персоналу компанії».

Twitter знову показує акаунти російської влади. Обмеження на них запровадили ще у квітні минулого року після повномасштабного вторгнення РФ. Про це повідомив The Telegraph.

Видання з'ясувало, що російські державні облікові записи, зокрема сторінка Володимира Путіна, Міністерства закордонних справ та російського посольства у Великобританії, відображаються вгорі деяких результатів пошуку та в пропозиціях інших акаунтів для підписки.

Окрім цього, твіти російського уряду з’являються в стрічці «Для вас», яка керується алгоритмом Twitter, для щойно створеного облікового запису, навіть якщо він не підписувався на них.

У квітні минулого року після повномасштабного російського вторгнення в Україну Twitter заявив, що «не розширюватиме та не рекомендуватиме державні облікові записи, що належать державам, які обмежують доступ до вільної інформації та беруть участь у збройному міждержавному конфлікті», зазначивши, що ця політика поширюється на облікові записи російського уряду.

Це означало, що акаунти, пов'язані з Кремлем, не будуть рекомендовані в пошуку, домашній хронології та інших частинах сервісу.

Колишнє керівництво Twitter у коментарі The Telegraph сказало, що наразі такі зміни означають відступ від торішньої політики: «Надзвичайно малоймовірно, що ця зміна сталася б випадково або без відома та вказівок персоналу компанії».

Нагадаємо, нещодавно Twitter припинив вживати заходи для обмеження державних російських та китайських ЗМІ. 

Позначка Stay informed біля дописів медіа, що контролюються Росією та Китаєм, вже не з'являються. Водночас політика Twitter щодо державних видань цих країн не змінювалася.

Водночас, за даними оглядачів Twitter, публікації, пов’язані з російською війною в Україні, маркуються як дезінформація, що знижує їхнє охоплення та залучення.

Фото: Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду