Як відбувається вакцинація проти коронавірусу в світі — статистика

Як відбувається вакцинація проти коронавірусу в світі — статистика

15:03,
14 Січня 2021
1657

Як відбувається вакцинація проти коронавірусу в світі — статистика

15:03,
14 Січня 2021
1657
Як відбувається вакцинація проти коронавірусу в світі — статистика
Як відбувається вакцинація проти коронавірусу в світі — статистика
Автори:
Вакцинацію розпочали щонайменше 50 країн світу.

Вакцини від коронавірусу отримали вже 28,15 млн осіб. Найбільше людей щепили в Китаї – 9 млн, а в США – 8,99 млн. Як повідомляє «Українська правда», вакцинацію розпочали щонайменше 50 країн. Більшість із них використовує вакцину Pfizer/BioNTech.

У світі роблять щеплення 10 різними вакцинами. Деякі з них вже схвалені для екстреного або й повного використання – попередньо вони продемонстрували ефективність до 95%.

Всього дослідники тестують 63 вакцини в клінічних випробуваннях на людях, а 172 вакцини перебувають ще на доклінічній стадії дослідження (тестуються на тваринах).

Україна закупила вакцину CoronaVac у китайського виробника Sinovac Biotech. Дані щодо її ефективності різняться: в Індонезії кажуть про 65%, у Туреччині – про 91,25%.

У найближчі місяці Україна планує отримати близько 10 млн доз вакцини: 1,9 млн – від китайської Sinovac Biotech і 8 млн від глобального механізму COVAX.

За кращим сценарієм COVAX виділить для України не 8, а 16 млн доз. Але це не точно.

10 млн доз вакцини вистачить на щеплення для трохи менше ніж 5 млн українців. А це близько 13% населення України.

Нагадаємо, у державах Європейського Союзу 27 грудня офіційно почалася масова вакцинація від коронавірусної інфекції. Повідомлення про початок кампанії надійшли, в числі іншого, з Італії, Чехії та Кіпру. У Празі прем'єр-міністру Андрію Бабішу зробили щеплення перед телекамерами. У Німеччині, Угорщині та Словаччині вакцинація почалася на день раніше.

У лютому в Молдові стартує процес вакцинації проти коронавірусу. Зазначається, що щеплення вакциною компанії Pfizer будуть безкоштовними для населення. Закупівлю здійснять коштом державного бюджету внаслідок двосторонніх переговорів.

Фото: Українська правда

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду