Месенджер «Телеграм» випустив облігації на 270 мільйонів доларів

Месенджер «Телеграм» випустив облігації на 270 мільйонів доларів

14:27,
19 Липня 2023
1704

Месенджер «Телеграм» випустив облігації на 270 мільйонів доларів

14:27,
19 Липня 2023
1704
Месенджер «Телеграм» випустив облігації на 270 мільйонів доларів
Месенджер «Телеграм» випустив облігації на 270 мільйонів доларів
Чверть цінних паперів купив засновник компанії Павло Дуров.

Месенджер «Телеграм» розмістив облігації на 270 мільйонів доларів. Близько чверті цінних паперів купив засновник компанії Павло Дуров, повідомило TechCruсh, посилаючись на його заяву.

Решту облігацій придбала низка «відомих фондів із зірковою репутацією», повідомив Дуров, не назвавши їх.

За інформацією головного інвестиційного радника Телеграму Джона Хаймана, ці спонсори є «дуже складними глобальними фондами, які спеціалізуються на облігаціях».

«Оскільки процентні ставки значно зросли з 2021 року, облігації мають іншу ціну випуску», — зазначив Джон Хайман, порівнюючи ціну випуску нових облігацій із тими, що Телеграм випускав попереднього разу.

За словами Дурова, у 2023 році кількість активних користувачів месенджеру «Телеграм» за місяць перевищила 800 мільйони, і щодня в ньому реєструється понад 2,5 мільйонів нових користувачів. Проте месенджер усе ще не є прибутковим, і нове фінансування спрямоване на те, щоб наблизити його до точки беззбитковості. Він додав, що Telegram «ближче до прибутковості в абсолютних цифрах», ніж конкуренти, включаючи Twitter і Snap.

Уточнимо, за інформацією росЗМІ, у березні 2021 року Телеграм уперше розмістив облігації на 1 мільярд доларів під 7% річних з терміном погашення у 2026 році. Номінал одного паперу становив 1 тисячу доларів, а мінімальний лот для участі — 500 тисяч доларів. Про участь у розміщенні тоді повідомили фонди Mubadala та Abu Dhabi Catalyst Partners — вони вклали по 75 мільйонів доларів кожен.

Нагадаємо, міністерство оборони України закликало українські телеграм-канали, які інформують про оперативну ситуацію на фронті, зберігати інформаційну тишу до повідомлень офіційних спікерів.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду